Skocz do zawartości
ToMASZxD

Pomocy , żółte liście z brązowo białymi plamami

Rekomendowane odpowiedzi

Siema , zauważyłem że dolny liść po jednej stronie zrobił się żółty , liść zwinął się do środka tak do góry , są brązowe plamki i dookoła nich białe , dziwne pachnie czy to pleśń? Ściąć tego liścia? Pod nim jest jeszcze jeden ale bardzo mały i też się zrobił żółty . może jakiś niedobór albo przelanie? Dodam że roślina jest przy końcu kwietnienia

IMG_20200330_171442.jpg

IMG_20200330_171249.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testuje coś bo pod tym jest drugi pojemnik , w tym górnym pojemniku jest  sama ziemia  i są porobione dziury na korzenie a w dolnym sama woda i roślina sama sobie dobiera ile wody a jednocześnie powietrze z ziemi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje inny eksperyment, a mianowicie Octopot

IMG_20200330_183315.jpg

IMG_20200330_183302.jpg

Uzupełnia się dolny zbiornik wodą, a ziemia sama ciągnie wodę jak z naturalnego źródła. Korzenie rosną tak jak chcą mieć wilgotno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Bimbrownik napisał:

Mnie interesuje inny eksperyment, a mianowicie Octopot

IMG_20200330_183315.jpg

IMG_20200330_183302.jpg

Uzupełnia się dolny zbiornik wodą, a ziemia sama ciągnie wodę jak z naturalnego źródła. Korzenie rosną tak jak chcą mieć wilgotno

Bardzo dobry patent ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik jakiś czas temu ktoś uprawial w pudełku z algidy ?. I chyba to z tobą cislem bekę bimber ??

 

@ToMASZxDCo to za kokon Ci wyrósł? Pod czym ja trzymasz i w czym? 

Edytowane przez HolenderskiGrower

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to jakiś profesjonalista nie jestem w uprawie no ale kurwa coś tam czytam nawet dużo a nie jeden wysieje coś później ganjia mafija a wykielkowac nie potrafią i wtedy POMOCY ? TYLE PORADNIKÓW jest i forum ale lepiej iść na łatwiznę niejednemu wyjebane w edukację bo przecież można się spytać a doświadczeni odpowiedzą... Pozdro dla tych,, TROLI,, ? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...