Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam nasiona automatu "ak47 2.0". Chcę je wrzucić na outdoor i chce się przygotować jak najlepiej. Nigdy nie sadziłem automatów. Parę pytań na początek:

1 sadzić od razu do ziemi czy początkowo do doniczki? 

2 czy krzak na zdjęciu ze sklepu mogę uzyskać na outdoor czy to mrzonka? Czy to lst czy toping ? Ponoć toping nie nadaje się na automaty ale zdjęcie mówi co innego. 

Wrzucam zdjęcie ze strony i dzięki za odpowiedzi oraz (jeśli któreś są głupie) to przepraszam za głupie pytania

Screenshot_2020-03-30-13-31-22-744_com.android.chrome.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue ja bym do jakiegoś małego pojemnika i jak podrośnie lekko to do ziemi

topping czasem można zrobić z powodzeniem na automatach zależy od odmiany 

ta roślina ze zdjęcia to z pod lampy pewnie gdzie panują idealne warunki a na oucie masz zmienne warunki więc topy nie zawsze mogą tak napuchnąć jak pod lampą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue automata nie ma sensu, pełnosezonówke jak by słońca było wystarczająco to tak, tylko potem przetransportować trudniej dużego krzaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue jak dasz dobrą glebę to w fazie weg nie musiał byś nawozić, jak zaczął by kwitnąć to mógłbyś jakiś nawóz zastosować na kwitnienie, raz na jakiś czas dobrze jest też podlać dolomitem również w fazie wzrostu aby utrzymywać odpowiednie pH, a co do opisu to nie ma się co nim sugerować często opisy się nie sprawdzają 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...