Skocz do zawartości
Inny91

Swiezak proszę o pomoc.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie panowie to znów ja swiezak nie chce zakładać nowego tematu. Z poprzednimi roślinkami się pożegnałem niestety zostały owocnie przelane ?

Zacząłem nowa uprawę jakiś czas temu i jestem teraz w fazie flo, na szczęście... gdyż miałem problem z wilgotnością w piwnicy przez co piękności dostały nieźle po dupie. Zostały przeniesione i jakoś to wygląda. Martwi mnie jednak pewien szczegół i nigdzie nie mogę się doczytać co jest powodem i czy jest to rzecz która muszę się przejmować. Liście na jednej z roślinek dziwnie się wywijają w boki podsyłam foto może ktoś miał taki problem. Pozdro ?

IMG_20200602_203215.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik U mnie w sklepie taki miernik można dostać już za 5 dych niecałe więc nie jest to jakiś mega wydatek a zostaje na przyszłość.

Widac na foto, że na dolnych partiach liści również tak się dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@No Name muszę zainwestować bez zwłocznie. Pozbyłem się tych liści i tak potrzebowała strzyżenia żeby światło do dolnych partii dochodziło. Zobaczymy czy się pojawi na innych liściach właśnie dostała 2 l z odżywkami. 

@Bimbrownik na 2-3 liście usunięte kwiatek dostał jeść i zobaczymy czy się pokaze ponownie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały update dla zainteresowanych wszystko idzie dobrze jestem w trakcie flushingu ? Zamierzam rozpocząć foto relacje z następnymi roślinkami, tymczasem zamieszczę zdjęcia tutaj. Pozdro growerzy wygląda na to że moja pierwsza uprawę doprowadzę do końca ?☺️

 

IMG_20200625_120630.jpg

IMG_20200625_120627.jpg

IMG_20200625_120625.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, CheMsKuN napisał:

I remember my first time  ?

Jestem tak podjarany?? pierwszy napewno nie ostatni ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...