Skocz do zawartości
Inny91

Swiezak proszę o pomoc.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich growerow ostatnio zdecydowałem się zacząć przygodę z jakże piękna roślina jaka jest cannabis ? Wystartowałem z dwoma automatami jednak mam problem. Otóż 2 roślinki są traktowane identycznie z czego jedna zaczyna mi się zawijać do dołu a druga pięknie się rozwija. Czy mógłby mi ktoś z doświadczonych podpowiedzieć co jest nie tak? Wygląda to na przelanie ale jak mówię 2 są identycznie traktowane :/ Dodaje zdjęcia obu dla porównania. Proszę o pomoc pozdrawiam! 

IMG_20200328_110230.jpg

IMG_20200328_110241_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesusze je przez parę dni i zobaczę co i jak. Panowie jak długo czekać z jedzonkiem? I czy jak podlewam sama woda to dawać np. Calmag? Pytam bo znajomy mi mówi że łby podawać calmag z każdym podlewaniem. Dzięki za odpowiedzi pozdrawiam 

@mirecki widocznie za dużo ? błąd początkującego niestety :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Andi moja mi też mówi żebym jeszcze zostawił z powodu tych małych listków ? nie ukrywam że mi smutno. No trudno człowiek na błędach się uczy jak co jest jeszcze 2ga o którą trzeba dbać. Następnym razem bardziej się przyłożę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj jeszcze. Ja też na początku panikowałem. Ludzie na forum pomogą Ci z każdym problemem ( no może prawie z każdym) 

Tragedii nie ma. Hesi root complex jest takim wspomagaczem na starcie. Jakie masz nawozy? Organiczne czy mineralne? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki na tą chwilę mam hornet coco feed a+b mineralne i calmag. Jak możesz podaj mi w jaki nawóz najlepiej zainwestować będę wdzięczny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecę Ci bo jestem jeszcze leszczem jeśli o to chodzi. Canna, hesi, biobizz, advanced (mają spoko formułę pH Perfect więc nie martwisz się o to ale nie wiem jak z kokosem),plagron to tylko kilka renomowanych firm. Ja osobiście lecę na hesi (z całego zestawu brakuje mi tylko power zyme) i szczerze mówiąc jestem zadowolony jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny. Wybór tak na prawdę zależy od Ciebie i portfela. Mam pojemniki po 0,5l i na moje oko to na spokojnie na 4-5 roślinek wystarczy od startu do ścinki. Na samym początku nie wydawaj dużo kasy na nawozy, naucz się i w miarę upływu czasu odbieraj lepsze i uważaj z ilością bo dużo nie trzeba (zwłaszcza na starcie). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki OK dzięki kolego. Co do dozowania to będę zaczynał od 1/3 dawki jaka poleca producent na spokojnie i bez pośpiechu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z fotorelacja jeszcze sobie odpuszczę ucze się dopiero. Myślę że już za 2gim razem będę relacjonował jak mi idzie a jak narazie oczekujcie kolejnych tematów typu "pomocy" ?? pozdrawiam i życzę owocnych plonów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Inny91 załóż fotorelacje. Ty ucząc się, uczysz też i innych. Poza tym jak ktoś będzie chciał tą samą odmianę mieć to będzie mógł popatrzeć u Ciebie i czegoś więcej się dowiedzieć. Ja też pierwszy raz to robię i założyłem fr chociaż też się zastanawiałem czy robić czy tylko później podpytywać. Śmiało ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...