Skocz do zawartości
JSoN

SP250/0,8m2[Special Queen#1][Fat Banana][Amnesia][White Widow] Pierwsza uprawa

Rekomendowane odpowiedzi

- rośliny - 1x Fat Banana RQS/ 4x Special Queen #1 RQS / 2x Amnesia PanPestka/ 2x White Widow PanPestka/ i jedna niespodzianka od PanPestka ze stajni RQS  mam nadzieje nie za wysoka 
- box - 50x160x100 własnoręcznie zrobiony 
- oświetlenie - Mars Hydro SP 250
- medium -  Biobizz lightmix w docelowych plagron allmix 
- wentylacja - kanalowy Black Orion 220/280 m3 swoja drogą bardzo głośny
- nawozy - Zestaw od Biobizza i sensi cal mag Xtra
- warunki - 25° 40/50% wilgotności
- trening - LST I fim

20.03 nasiona wylądowały w szklance z wodą 

21.03 wylądowały do ziemii

25.03 Special queen 1 i 2 wyszły z ziemii reszta dzień później. Fat banana 1 i 2, Purple queen I 2x critical kush nie wykazują oznak życia. W ich miejsce wlecj white widow x2 I amnesia x2. Dzisiaj włączyłem dopiero słoneczko.IMG_20200327_132514.thumb.jpg.e295a3e1ad7dc4d8531f8eb2d64a08f0.jpg

 

IMG_20200327_132538.jpg

IMG_20200327_132550.jpg

IMG_20200327_132555.jpg

Edytowane przez JSoN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszykarki, zakopiesz je przy przesadzaniu po szyje  i bedzie git. Lampa w dol.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN koszykarki czyli te donice torfowe? Podniosłem wszystkie maluchy i wydaje mi się że te 2 special queeny tak się wyciągnęły bo po prostu najwcześniej wyszły a lampa była off ale zobaczymy. I narazie walczę z wilgotnością jest na poziomie 40 % postawiłem pod mieszak tace z mokrym papierem jednak niewiele to dało. Teraz zauważyłem że kolejny far banana którego spisałem na straty po tygodniu wychyla łepek czyli jak wszystko pójdzie będzie jednak 11 roślin nie wiem czy się cieszyć czy płakać

Edytowane przez JSoN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainwestuj w nawilżacz bo ja też bawiłem się ze szmatkami i nic to nie dawało, najlepiej żeby miał pojemność większą, np 4l lub więcej jak masz możliwość. Daj lampę niżej bo się wyciągają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety z wielkim bólem muszę zamknąć fotorelację jak i mój projekt z racji przypalu jednego ze znajomych. Zdemontuje lampę roślinki wywalę a reszta zostanie bo i tak nigdzie nie upchne całego sprzętu ziemii itp. Mam nadzieję że jeszcze się zobaczymy

Ostatnie fotki ? o dziwo prawie wszystko wyszło z ziemii grubo ponad tydzień (jedna poruszona)

IMG_20200330_200036.jpg

IMG_20200330_200051.jpg

IMG_20200330_200058.jpg

IMG_20200330_200111.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziomek u którego się zaopatrywałem zawinęli go z domu ploty głoszą że miał przy sobie 10 ale chuj wie przeczekam z miesiąc może 2 nie wygląda na frajera ale wolę się zabezpieczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...