Skocz do zawartości
niuton0

GrowBox - ze stelaża od łóżka :)

Rekomendowane odpowiedzi

@Tester  lampy halogenowe. Stosuje je się do pracy nocnych przy remontach lub na zewn. albo oswietla się np budynki na zewn. halogeny zakłada się rękawiczką, pamiętam że dawało mocne i gorące światło ( Miałem to w kilku restauracjach w których pracowałem) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Legalize@LLBanditos  Możesz jaśniej ? Z tego co się orientuje to korzystam z rad doświadczonych :) Ale jak też na pewno zauważyłeś szukam różnych rozwiązań ponieważ wdrażam się w temat w którym jestem zielony i nawet czytając informacje na temat sadzenia, naświetlania, nawozów etc. to nadal wiele rzeczy nie jest dla mnie jasnych i stąd chyba te forum abym mógł ów tę  wiedzę posiąść :) Ale z nami to jest tak że jak jeden od drugiego wie lepiej to rzuci mu zaraz komentarz jak coś w Twoim stylu :) ale mimo to dziękuję że tu zajrzałeś ? jakbyś chciał się podzielić ze mną radą to zapraszam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no dobrze ze są tacy ludzie jak ty majsterkowanie jest fajne po prostu mnie źle zrozumiałeś. Sam pomysł jak dla mnie jest +10  projekt bo sam pracowałem w stolarni i montoealem to i owo. Halogeny są lipne a sam pomysł na boxa jak najbardziej pozdro sam się uczę czytam oglądam zapominam i znowu oglądam czytam zapominam hahahah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerwij ta nieszczesna folie i pomalij boxa bialym matem. A lampy sie nie nadaja.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Legalize@LLBanditos  o i widzę konkretna odpowiedz ze się nie da bo lampy się nie nadają. Ale już ogarnalem sobie lampy z Polski. Lampe sonową 150wat. 

@CheMsKuN  jak już wspominałem na początku jestem w Londynie a tutaj takie sklepy jak w Polsce castorama które są otwarte i dostępność produktów masz na miejscu, to tutaj wszystko jest pozamykane. Uwierz mi ze działam z tego co mam. Zrobiłem już folią a wiec tak zostawiam. Białą farbę mam ale emulsję do ścian i nie jest to mat. Sytuacja z korona wirusem nie zmieni się jeszcze przez najbliższe dwa miesiące a wiec jestem ograniczony trochę jeżeli chodzi o materiał. Ale dam radę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę zaglądać i śledzić twoje poczynania jeżeli będę mógł to jakoś pomogę ale raczej wątpię ponieważ ja tylko sezony niby coś wiem bo czytam w chuj dużo o tym lubię to ale tylko to jest teoria a praktyka żadna na jesień dopiero ruszę z normalnym boxem bo teraz co mam to nie mogę tego nazwać boxem ale jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@niuton0  To pomaluj ta biala emulsja, folia ktora uzyles to najgorsze z rozwiazan. Generalnie najprosciej bylo by zamowic gotowego boxa. Amazon, Ebay itd, caly czas  funkcjonauja  ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema Ekipa, po rozmowach i namyslach i po wczorajszym nic nie robieniu z boxem. stwierdzam ze podejdę do sprawy już inaczej i powazniej. Otóż na poniższym zdjęciu przedstawiam wam bohatera tego odcinka z którego zrobię boxa. Uwaga fanfary tratattatata zdjęcie numer 1.

Szafa od współlokatora z jego pokoju ?.

obije środek folią mylar. 

Dam na górze wylot tunelowy. 

Oswietlenie dam ledowe. Policzyłem ze potrzebuje na 0,34 m2 a wiec chce wrzucić tam lampe led. Mam możliwość kupna nowej od innego Growera ?

Zdjecie 2 lampa 100w. I mnie prądu zużyje i się nie nagrzeje. No i czytałem ze masz regulacjebarwy światła - super. 

Co myślicie?

stelarz od łóżka jak najbardziej będę go kończył również a wiec tytuł zostaje ❤️

 

42402BD1-FC61-4ECC-9474-D32E9F5C835A.jpeg

DCB57A6D-8E7B-4C61-8392-2B692C031D3D.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzwi są a nie skrzynka od wyra wytrzepana ? gitara lubię takie patenty trzymam kciuki co dalej będzie pozdro ?tylko odżywki nie dawaj tych co masz bo się zdziwisz jak wypierdoli w górę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to za lampa ta Twoja ale nie napalał bym się za bardzo. Nie ma szans, żeby takiego boxa dobrze oświetliła. Mam taką Chinkę na gwint i jedną małą roślinę na wegu spoko da radę, ale dużej już nie. Kupiłem panel a taką żarówką doswietlałem miejscowo. Myślę, że przy takiej powierzchi lepiej byś zrobił zostając przy hps, wykorzystał byś pow boxa przynajmniej. Pod tą żarówką jedną małą roślinkę na upartego wsadzisz a do jednej małej roślinki szafa cała Ci niepotrzebna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Legalize@LLBanditos  hahaha najpierw masa a na wakacje rzeźba. Generalnie zamówiłem sobie graty z Polski bo taniej i myślę że będą w przyszłym tygtodniu

@Wentyl Wziąłem i tak tą lampe ( koszt nie duży ) i w ramach testów właśnie jak mówisz zrobię sobie również boksa na 1 roślinkę i zobaczymy jak się to sprawdzi :) Jednak Hps to Hps. A do tego jeszcze kupie cooltube

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik  Powiem Ci że kurierzy działają, Rodzice mojej dziewczyny wysłali nam paczkę ( karton 15 kilo ) z Chemią w środę a dziś ( wtorek) o 10:00 Kurier mi ją podrzucił :) Zapomnij Stary o Hiszpanii. @Bimbrownik A Ty siedzisz w Londynie ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki  Dzięki. Doszedłem do wniosku że jeżeli chcę mieć kolby jak kukurydzę to jednak troszkę w ten sprzęt musze zainwestować. Chodzi mi tu o oświetlenie,  właśnie wspomniana folia, Cool tube. Na szczęście poznałem gościa który ma troche sprzętu  i się dogadaliśmy :) i zainwestuje w namiot :) Na Ebay nie jest to drogie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...