Skocz do zawartości
papagrower

lemon zkittle plus glue berry

Rekomendowane odpowiedzi

@mirecki tak jak napisał @Tester -to się nazywa "nitrogen toxicity" przesycenie azotem samo w sobie nie jest złe, jak robi się veg, ale przy przełączeniu na flo blokuje roślinę, bo nie jest w stanie przyjmować innych pierwiastków. Liście są wtedy ciemno zielone i wyglądają jak sztuczne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie odstawilem nawozy w glueberry scinka sie zbliza wloski brazowieja ale daje jeszcze hesi boost akcelator na kwitnienie i hesi phosphorus plus czyli fosfor i potas na kwitnienie , 10 dni przed planowana scinka planuje dawac juz tylko sama wode , czyli za tydzien dokladnie pierwszy flush bedzie robiony , pokrecilem ilosc dawania nawozow w fazie weg zamiast 1ml dalem roslinka kilka razy po 10ml czyli 10x tyle dlatego roslina ma mnostwo lisci ktore teraz odrzuca , wczesniej tego niemialem ze mialem tyle lisci topy tez robia sie ale jest cala masa lisci niewiem czy to przez ten nawóz czy przez ukorzeniacze z cany bo tez dawalem pierwszy raz , wyglada to bardzo dobrze wedlug mnie plon bedzie wiekszy niz ostatnio jednak mam problemy z temperatura w boxie juz nawet do 34 stopni mi doszla teraz przez pogode za oknem a normalnie trzymam w granicach 30 stopni 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...