Skocz do zawartości
papagrower

lemon zkittle plus glue berry

Rekomendowane odpowiedzi

siemka jestem na 21 dniu drzewek wstawilem 4x lemon zkitlle i jedno glue berry z dutch passion  , niebawem pierwsze fotki ale wygladaja dobrze , oswietlenie 750w hps z przejsciem na 1000w w fazie kwitnienia , nawozy i odywki z Cany plus coco shogun a&b plus witaminy supervit w kropelce 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20200324_230336.jpg

20200324_230346.jpg

narazie uprawiam same automaty , lekkie przebarwienia na dolnych koncówkach lisci na zótawy kolor przypuszczam ze Ph wody jest nieodpowiednie mam w granicach 5.5-5.8 wode jaki jest odpowiedni poziom ph na fazie weg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wilgotnosc 55% mniej wiecej w nocy powyzej 80% temperatura 25-28 stopni drzewka maja 21 dzien to automaty w ostatniej uprawie mialem przelanie i drzewka wygladaly kiepsko w porównaniu do tych a plon byl dosyc dobry i jakosc tez wiec teraz wszystko wyglada lepiej tylko dolne listki maja zolte zabarwienia na koncowkach , wlasnie podaje pierwsze nawozy w których jest azot i podniose ph wody troche wyzej i problem powinien zniknac ale ja mam gwarancje ze wyrosnie mi z tego fajne krzaki , jedno ziarenko bylo dwa razy mniejsze niz pozostalem podejrzewam ze dlatego jeden krzaczek jest mniejszy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobie relacje do konca , spodziewam sie ze zaczna kwitnac za 12 dni tak mialem ostatnio 34 dnia kwitnienie sie zaczelo , jestem dobrej mysli to moja druga hodowla na pierwszej w tym dniu wygladaly bardzo mizernie teraz duzo lepiej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20200330_160404.jpg

20200330_160404.jpg

28 dzien wysokosc  od najwyzszej 54cm , 42cm, 36cm, 24cm i 14cm ten najmniejszy ,  ostatnio mialem w 35 dniu 35cm i 29cm i dostalem z tych drzewek ponad une dobrego tematu plus jednego mialem critcal chese mial ledwo 12cm w 35dniu a plon dal 22dzisy tylko slabego tematu , teraz mam 28 dzien a drzewka o wiele wieksze i bujniejsze wiec jak dla mnie wszystko wyglada dobrze a problemy chyba kazdy ma najwieksze z sadzonkami 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...