Skocz do zawartości
mirecki

Ilość roślin

Rekomendowane odpowiedzi

Zwracam się do Was z jednym pytaniem. Za ok +/- będę kończył 2 automaty i żeby zbytnio nie tracić czasu myślałem o czymś nowym do po sadzenia. Boxa mam 50x60x130. Zastanawiam się tylko co będzie lepsze, dać np 3 doniczki 9l i 3 różne sezony czy dać 1 doniczkę np 20 i uprawiać tam jedną roślinę z kilkoma treningami na raz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej tak będzie niż jedną bo jeżeli pr, y jednej coś spierdolisz to zostaje jeszcze dwie do spierdolenia ? pamiętaj do 3 razy sztuka ? nie no swiry ale lepiej daj 3 niż 1 pomysł tak lepiej jebnac z 3 koleżankami orgie czy jedna wybór należy do CB pozdro ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 hours ago, Bimbrownik said:

@doominik to sobie wyobraź jak piszą 10szt/1m2

Myślałem też z 1 AF ale na nich tylko lst, a szkoda.

Robią tak, ale te roślinki są małe i praktycznie po jednym szczycie i jakieś pitki po bokach. 

4 hours ago, Legalize@LLBanditos said:

@doominik Imponuje mi taki projekt bez kitu długa zabawa z tymi krzakami trwa? Trochę przesiedziales na forum czytania wielo godzinne relacja nie no w chuj lubię takie projekty ?

Dzięki

Kończę właśnie drugi cykl i drugi raz od nasionka do ścinki w 12 tygodni. Te Quick ones były 10 dni młodsze, ale palenie raczej przeciętne-wszystko sprzedałem, nawet sztuki nie zostawiłem, bo te vertigo były dużo lepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...