Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Tester Dzieki wielkie za opinie :) ,moglbys moze rzucic okiem na te nasiona czy moglabym je uzyc na mojego boksika https://thc-thc.com/produkt/critical-xxl-feminizowane/ czy moze  polecisz mi cos co daje duzy plon i mozna sie spodziewac zbiorow w miare krotkim czasie powiedzmy jak te nasiona co ci podalam .

Edytowane przez aleksandra666g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@aleksandra666g Zestaw spoko, do tego tylko dobry wiatrak-ja bym dał jeden oscylujący (ja mam secret jardin i polecam). 

Co do nasionka, to napisz co konkretnie chcesz wiedzieć. Sam teraz wsadziłem criticale od dinafem i powinny być podobne. Jest to odmiana z dominującymi genami indica, czyli krzak z tych mniejszych o zbitych topach. Łatwo przechodzi we flo i kwitnie 8-10 tygodni. Efekt raczej pod kanapowy. THC 15-20% ale to też zależy o ciebie, tak samo jak plon. Można je doprowadzić do takiego rozmiaru, że na koniec flo trzeba je podpierać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik Hej,dzieki wielkie za poswiecony czas  :) ,sprawdzilam te twoje nasiona ;x i bardzo mi sie spodobaly czy poradzilabym sobie z nimi jako ze to moja pierwsza uprawa i ile moglabym ich wsadzic do boxa 

mieszajacy secret jardin bedzie kupiony :)

 

 

Edytowane przez aleksandra666g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@aleksandra666g niestety, ale od dinafem na razie nic nie kupisz, bo zawiesili działalność na czas epidemii-mają magazyny w Hiszpanii. 

Pewnie, ze sobie poradzisz, tak samo jak z każdymi innymi. To so photoperiody, więc nawet jak coś spaprzesz, ale roślina całkiem nie zdechnie, to możesz ją dalej trzymać na veg, aż będzie gotowa do flo. 

Automaty nie przebaczają błędów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...