Skocz do zawartości
Lolek

Oczyszczanie organizmu

Rekomendowane odpowiedzi

Jak szybko oczyścić organizm z thc? Dosłownie w niecały dzień? Jesli sie nie da wyczyścić całkowicie to jak zmniejszyć prawdopodobieństwo ze wyjdzie wynik pozytywny na teście? Macie jakieś sprawdzone sposoby? Plis pomóżcie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duża aktywność fizyczna, pij mniej więcej 2-2,5l wody, witamina C, możesz stosować herbatki oczyszczające. Takie coś ja wyczytałem kiedyś. Są jakieś tabsy ale są dosyć drogie, niby skuteczne ale ręki nie dam sobie uciąć. Poszukaj na necie, znajdziesz bez problemu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma na to pytanie dobrej odpowiedzi. Ja też mam taki kłopot ze względu na pracę i jakiś czas temu kupiłem testy z certyfikatem (niby te same, które używają u mnie w pracy właśnie) i 2 dni po imprezie nie jestem czysty z zioła i koksu, ale np. mój kolega, który ma trochę problemów ze zdrowiem, jest otyły i za dużo się nie rusza miał wyniki pozytywne nawet po tygodniu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w pracy testy sa tylko raz, zaraz po przyjeciu na dane stanowisko. Ja swoje oblalem za pierwszym razem i kazali mi je powtarzac ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...