Skocz do zawartości
fxxx1337

Ocena miejscówki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pierwszy raz będę się w to bawił, kupiłem jedną easy sativę, byłem ostatnio na szukaniu miejscówki. mijescowka.thumb.png.43e7a638c6ca8f5f6b3d0221e538dae4.png2.png.57bf0845aab6e5630bb973cba1c4438c.png1.png.42ba696babe0012e0443f150648a9f74.png

 

Miejsce raczej nie uczęszczane przez ludzi. Mam jedynie kilka problemów:

1. W pobliżu znajduje się wieżyczką leśniczego (ale nic nie widać w środku) ok. 50-70 metrów od spota.

2. Bardzo dużo śladów zwierząt, więc będę musiał kupić coś do odstraszania(możecie coś polecić)

3. Nie ma w pobliżu jakiegoś stałego źródła wody(najwyżej będę szedł z baniakiem na plecach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@yhym123@o2.pl to jest taki typowy las? jak tak to trochę lipnie może być, bardziej szukał bym terenów łąkowych, chociaż jedna roślina to nie tak dużo i można było by posadzić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejscówka nie jest w typowym lesie. Spot jest na takiej pseudo łące, z drzewami. Z zewnątrz nic nie widać, nawet teraz jak nie ma liści.

Las jest obok, jak widać na 1 zdjęciu

89480194_1056582571364381_4519203806197579776_n.thumb.jpg.73f304f4bf4f67a3a19c6959cd19fb5a.jpg

To jest ścieżka rozdzielająca typowy las z moim spotem (las po prawej).

Nie da się swobodnie chodzić, jest tam bardzo gęsto.

Edytowane przez yhym123@o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słońce jest, a przynajmniej teraz jak nie ma jeszcze liści, jeśli będzie trzeba to wytnę kilka od wschodu. Ta własnie ta wieżyczka mnie trochę martwi, ale powiem ci, że wszedłem na górę dzisiaj tak komisyjnie i spota raczej nie widać, bo zasłaniają go większe drzewa 

A co myślisz o zasadzeniu chwastów na spocie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. obserwuj czy łaża tam myśliwi , połaż z aparatem że niby przyrode fotografujesz takie tam

2. zwierzyna ..kup sztucer zostaw mysliwym, posadz a z wiezyczki bd mogl kradzieii karac ?

3. wykop dolem i sorawdz czy woda nie podejdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wycięcie drzew w lesie to już przestępstwo. Zwróci uwagę leśniczego jak nic. Osobiście bym w to nie szedł więc jeśli liście tym małych drzew zabiorą światło to możesz mieć problem. Sam jako leśniczy bym się wkurzył że ktoś tnie nielegalnie małe drzewka i zaciekawił po co to robi bo ani to na opał ani na nic. Może lepiej je połamać/ powyginać by wyglądało na naturalne lub zwierzęce dzieło. (To tylko moje odczucie) ale trzymam kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spot legitny już prawie wszystko przygotowane na miejscu, wystarczy jeden dołek wykopać bo będę miał 3 roślinki. Ze światłem nie będzie żadnego problemu. Co do drzew to nie wycinalem dużych drzew tylko małe chaszcze żeby było miejsce. Leśniczy nie ma szans zauważyć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejscowka wyglada na dobra, ja bym zaryzykowal i wysadzil tam co nieco.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia więc. Ja na dniach zrobię i wrzucę zdjęcia spotów które wybrałem. Jeden myślę że idealny drugi nie jestem pewien ale zaryzykuję jednym automatem na poczatek. Jak zrobi robotę bez przypału to za rok zaryzykuję mocniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...