Jump to content
Legalize@LLBanditos

Siłownia, dieta, odżywianie

Recommended Posts

Dobrze wiedziec ze ma sie do czynienia z ludzmi ktorzy oprucz cpania maja tez inne cokolwiek nietuzinkowe hobby jakim jest sport ?

A palenie zielska nie przeszkadza Wam w tym ze cwiczycie ? Ja pale codziennie , po pracy jade na trening, przyjezdzam do domu, zjadam posilek i odpalam sprzet :bongrip: Zielsko mieszam z tytoniem i przyznam sie ze kondycyjnie nie jest u mnie za ciekawie :ganjamon:

Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

ja gram w kosza po paleniu bo nba 2k120 fajne je ?

i pokopac pilke tez lubie bo pesa lubie ?

a  jak sie wkurwie to ide odstreowac sie w csgo ?

Trzymalem to na po urlopie, ale  z racji tego ze granice pozamykali i urlop (3 tyg.) spedze w betonowej dzungli. Od poniedzialku wchodze na : CM3 POWDER Tri-Kreatine Malate Creatine, Universal Nutrition Animal Test i MEN'S SUPPORT EXTREME. Pojade na tym 2-3 miesiace.

16 godzin temu, CheMsKuN napisał:

Dobrze wiedziec ze ma sie do czynienia z ludzmi ktorzy oprucz cpania maja tez inne cokolwiek nietuzinkowe hobby jakim jest sport ?

A palenie zielska nie przeszkadza Wam w tym ze cwiczycie ? Ja pale codziennie , po pracy jade na trening, przyjezdzam do domu, zjadam posilek i odpalam sprzet :bongrip: Zielsko mieszam z tytoniem i przyznam sie ze kondycyjnie nie jest u mnie za ciekawie :ganjamon:nie dawaj tytoniu ja przestałem szlugi jarac a flegma 4/5 miesięcy ale wkoncu oddech wrócił do normy tętno same zalety teraz mniej jaram i mam tętno idealne niby 120 mam i to niby jest idealne 

Jebniesz teścia plus odzyweczki trening normalny po cyklu odblok plus odżywki micha w miarę trzymania w miarę możliwości i jest siła i sucha masa zależy co się chce osiągnąć 

Posted (edited)

@doominik  W poniedzialek startuje i postaram sie raz na jakis czas napisac czy  warto. A mono brac nie moge bo mi pecherz tego nie wytrzymuje.

Edited by CheMsKuN

Po pracy w kancelarii zawsze udaję się na siłownię. Nie stosuję diety, ale odżywiam się regularnie.