Skocz do zawartości
Legalize@LLBanditos

Siłownia, dieta, odżywianie

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli cwiczysz i wykonujesz prawidłowo ruchy bez diety myślę że idzie osiągnąć w minimalnym stopniu rezultaty dzienne utrzymanie kcal jest do ogarnięcia zamiast chleba do pracy to ryż czy makaron pierś z kurczaka jakieś warzywa jest co pisać heh 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Legalize@LLBanditos Ja regularnie ćwiczę na siłowni od około 15 lat, biegam i jeżdżę na rowerze od 4 lat. Ostatnio zmiana pracy i praca w systemie zmianowym wszystko mi położyła i nawet mimo o wiele większego dbania o jedzenie trudno już coś osiągnąć. 

Ja trzymam się tego układu priorytetów:

1. Dieta

2. Regeneracja

3. Trening

4. Suplementacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester też nie miałem ale powrocilem do tego z większą właśnie mobilizacja ? moja terapia na wszystko ? @doominik praca dużo zmienia właśnie i zabiera nam dużo życia niestety coś trzeba w życiu od puścić aby się nam w życiu żyło bi bez PLN  to się nie przeżyje...  A co do punktów to się zgadzam w samo sedno takie moje zdanie też jest ? ale zamiast sportu są inne też widzę zainteresowania zielarstwo hobby ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Legalize@LLBanditos U mnie w sumie jest lepiej z kondycją niż u zdecydowanej większości kolegów, bo ciągle robię te 10 przysiadów z 120kg na plecach, pobiegnę 10km w godzinę i na rowerze daję rade te 80km przejechać, ale odkąd co 8 dni zamieniam dniówki w nocki i powrót do dniówek za kolejne 8 dni , to wyraźnie wolniej się regeneruję. Niestety jest bardzo dobrze płatna praca i na razie nie mogę odpuścić. Ziółko ma mi właśnie pomóc osiągnąć cel. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze do niedawna bylem na diecie anabolicznej, od okolo 2 miesiecy jestem na diecie interwalowej.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik Ja forme trzymam od ponad 20 lat, oczywiscie byly przerwy od dzwigania, ale nigdy nie pozwalam sobie na to zeby sie zapuscic. Nawet jak nie trenuje biore suple i staram sie nie jesc syfu. Marzec, kwiecien to czas w ktorym zaczynam redukcje, tak zeby na lato wyróżniać się z tłumu :classic_wink:

 

Edytowane przez CheMsKuN

Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś ktoś mi mówił czy słyszałem nie pamiętam już dla mnie to bez seslnsu ale. Śmieszne,, lepiej tydzień się wstydzić z brzuchem, niż cały rok się męczyc na siłowni,, jednak wolę siłownię ??@Bimbrownik ale co to tego też tak miałem jeblem cykl sobie znaczy wjebalem sobie troszkę metki jeblem teścia coś tam niby michy trzymałem ale przytyć nie mogłem hahah jadłem co popadnie na prawdę duuuuuzymi ilosciami. Teraz jem mniej praca na wózkach widłowych i powiem wam mniejszy ruch + wiek swój = metabolizm inny ? siłownia znowu i jest lepiej 

@CheMsKuN jaka dietę stosowała3jak można spytać 

@doominik a co do przysiadow 120kg to już jest ciężar co dźwigać, sport cię nie odpuszcza widać oby tak dalej ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Legalize@LLBanditos Mam za soba rozne diety, przez ostatni rok (ponad rok) bylem na diecie anabolicznej, robilem mase.. Aktualnie od 2 miesiecy jestem na diecie interwalowej.

@Bimbrownik Nie wiem czemu wspomnialo w poscoe  o Bimbrowniku, nie moge tego skorygowac.

Mateusz Kieliszkowski, zna ktos ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, CheMsKuN napisał:

Nie wiem czemu wspomnialo w poscoe  o Bimbrowniku, nie moge tego skorygowac.

pisałeś na telefonie ?

Godzinę temu, CheMsKuN napisał:

Mateusz Kieliszkowski, zna ktos ?

zna

@CheMsKuN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, z pcta pisalem.

Jak Kielich poprawi martwy, to nie bedzie na niego leszcza, zdominuje caly strongman. Jesli martwego nie poprawi, to chuj, zwsze bedzie drugi. Taka prawda.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN Strong Man.

Nie chodzilo mi że jestem jakoś bardzo ulaną świnią tylko że już nie nie da się zjeść śmietnika bez skutków ubocznych.

Też tak miałem ostatnio ale z telefonu. Pewnie IP namierzają i... I nic bo granice zamknięte ?

@CheMsKuN Radzikowkiego lubie, z Kielichem w parze byli by nie do zdarcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teram mam zamiar crosfit ostatnio podgloadam i powiem że zaczyna mnie to fascynowac ruch ogromny sprawności owo nie lubię stać w miejscu polecam po obserwować a się wciągnie nie jeden jak w buszka ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...