Skocz do zawartości
Legalize@LLBanditos

Siłownia, dieta, odżywianie

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze wiedziec ze ma sie do czynienia z ludzmi ktorzy oprucz cpania maja tez inne cokolwiek nietuzinkowe hobby jakim jest sport ?

A palenie zielska nie przeszkadza Wam w tym ze cwiczycie ? Ja pale codziennie , po pracy jade na trening, przyjezdzam do domu, zjadam posilek i odpalam sprzet :bongrip: Zielsko mieszam z tytoniem i przyznam sie ze kondycyjnie nie jest u mnie za ciekawie :ganjamon:


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram w kosza po paleniu bo nba 2k120 fajne je ?

i pokopac pilke tez lubie bo pesa lubie ?

a  jak sie wkurwie to ide odstreowac sie w csgo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed treningiem zaliczam 15 min. bierzni. Wczoraj strzelilem 30 min, i myslalem ze pluca wypluje ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymalem to na po urlopie, ale  z racji tego ze granice pozamykali i urlop (3 tyg.) spedze w betonowej dzungli. Od poniedzialku wchodze na : CM3 POWDER Tri-Kreatine Malate Creatine, Universal Nutrition Animal Test i MEN'S SUPPORT EXTREME. Pojade na tym 2-3 miesiace.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, CheMsKuN napisał:

Dobrze wiedziec ze ma sie do czynienia z ludzmi ktorzy oprucz cpania maja tez inne cokolwiek nietuzinkowe hobby jakim jest sport ?

A palenie zielska nie przeszkadza Wam w tym ze cwiczycie ? Ja pale codziennie , po pracy jade na trening, przyjezdzam do domu, zjadam posilek i odpalam sprzet :bongrip: Zielsko mieszam z tytoniem i przyznam sie ze kondycyjnie nie jest u mnie za ciekawie :ganjamon:nie dawaj tytoniu ja przestałem szlugi jarac a flegma 4/5 miesięcy ale wkoncu oddech wrócił do normy tętno same zalety teraz mniej jaram i mam tętno idealne niby 120 mam i to niby jest idealne 

 

Jebniesz teścia plus odzyweczki trening normalny po cyklu odblok plus odżywki micha w miarę trzymania w miarę możliwości i jest siła i sucha masa zależy co się chce osiągnąć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik  W poniedzialek startuje i postaram sie raz na jakis czas napisac czy  warto. A mono brac nie moge bo mi pecherz tego nie wytrzymuje.

Edytowane przez CheMsKuN

Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na szczescie caly sprzet w domu. Ale z suplami wystartuje dopiero jak juz sie wszystko unormuje.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pracy w kancelarii zawsze udaję się na siłownię. Nie stosuję diety, ale odżywiam się regularnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Ja siły mam od zajebania , a na siłownię nie chodzę, bo mi się nie chce. Wzrost 182 waga 100,5 . Lewą ręką domy przestawiam , a prawej to sam się boję;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...