Skocz do zawartości
doominik

Critical 2.0 od Dinafem Seeds

Rekomendowane odpowiedzi

5 hours ago, Bimbrownik said:

Jak się patrzy na tak małe rośliny po tak drastycznym fryzjerze co aż ciarki przechodzą ?

Przyznam Ci się, że też mam mi ręka drżała, ale korzenie szybko rosną po tych hormonach od house&garden, a i wiem, że growerzy tak robią i rezultaty są niesamowite. 

Tak trening jak poniżej też chcę osiągnąć:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 hours ago, Legalize@LLBanditos said:

Widziałem taki projekt tylko nie w Hydro normalnie temat że ja pierdole ferfekt doświadczenie podziwiam ? i zaglądam w pierwszym rzędzie 

Z ym doświadczeniem to nie przesadzaj-ja zacząłem zabawę niewiele ponad pół roku temu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 4/12/2020 at 8:19 PM, Bimbrownik said:

Jaka jest całkowita wysokość Twojej Wilmy?

Dokładnie 26cm

Roślinki są już po drugim toppingu. Jeszcze jeden i chyba im wystarczy, ewentualnie roślinki, które będą szybciej dochodzić do siebie przytnę jeszcze raz.

 

jHm5Ix3vd3IXvMDsVs6Pj-qqvKweiONMjkDSA34O

MfuWU1YXqJ9n233qajx8euj0_KSugUp9c_HeeOTj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 4/17/2020 at 1:50 PM, Sanczo said:

@doominik ile jeden panel tsw2000 ma wat ?

305W u mnie pobiera, tak jak napisał@HolenderskiGrower daje bardzo dobre światło, tylko rozproszenie jest słabe i na flo pokrywa max 90/90, co nie zgrywa się z rozmiarem żadnego standardowego boxa. 

Następnym razem będę brał coś pod wymiar złożonego, bo bym oszczędzał około 250W poboru mając idealnie dobrane ledy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...