Skocz do zawartości
doominik

Critical 2.0 od Dinafem Seeds

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z kolejną fotorelcją.

Tym razem do wody trafiło 10 nasionek od dinafem-critical 2.0 feminizowane. 

Będzie to mój pierwszy wysiew odmiany foto czułej.Plan jest zrobienie vege do połowy maja w małym namiocie 80/120 pod dwoma panelami marsa ts600 i potem przeniesienie ich na bloom do dużego namiotu 100/200 pod dwa panele tsw2000 i jeden cmh 315W. Wszystko w hydro-system wilma w keramzycie. Zamierzam robić mainelining/manifoldig jak tylko roślinki pozwolą. 

Baza nawozów to Advance nutrients trio i powoli przechodzę na ich pełną linię ze względu na ich pH perfect. Jako root booster mam house and garden root exelurator, oprysk na vege plant magic evolution.

 Fmi4MykNB9P_FxEeEEdGQIH9RQdTXjkzh5oTkniv

SR5-9l9KnHsrVVDUaPJ8dirVDJoYxEbGLOij53XN

 

Edytowane przez doominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to wygląda dalej? To są takie gąbeczki? Później jak je się przesadza? 

*pierwsza z prawej na dole ładnie wystrzelona ❄️ ?

Edytowane przez HolenderskiGrower

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zakończyłem sprzątanie w dużym namiocie i mogłem do niego przenieść rośliny z małego, a te criticale mogły trafić do małego namiotu. 

Wybrałem 8 ładniejszych roślin, aczkolwiek pozostałych 2 jeszcze się nie pozbywam. 

PRvuVZxVRyskU6IkdohGrMzrL90gAu-jSE0b9S4h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik  Super sprawa chyba co ? ulatwia to jakos zajmowanie sie rozslinkami ? a te kamyczki do gory jak i pewnie na dole jak sie nazywają  ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dgl te kamyczki to keramzyt i doniczka jest nimi wypełniona. Nie ma tam ziemi.

Uprawa w hydro daje świetne rezultaty, ale jest droższa ze względu na koszt samego systemu nawadniania, dużo różnych nawozów (normalnie większość składników jest w ziemi i tylko dodaje się pewne substancje), jest też duże ryzyko, że się wszystko straci dosłownie w 3 dni. To grower kontroluje całe środowisko i tak jak może sprawić, że roślinka mi idealne warunki, to może też szybko wszystko spaprać. Kontrola pH i ec to zestaw codziennych obowiązków. Pomagają np nawozy z pH perfect od advance, ale są drogie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minutes ago, Tester said:

@doominik a te doniczki zielone kiedy kupiłeś ?

Jakiś miesiąc temu w lokalnym grow shopie-podobno są dość trwałe, nawet do 5 cykli wytrzymują. Mają kwadratową podstawę, jeśli to ma znaczenie.  Teraz sklep jest zamknięty i tylko online i na wszystko trzeba niestety długo czekać. 

Edytowane przez doominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...