Skocz do zawartości
doominik

Critical 2.0 od Dinafem Seeds

Rekomendowane odpowiedzi

@CheMsKuN Ja jak wyjezdzam to zalewam zbiornik wodą z nawozami advance z pH perfect i co jakiś czas zagląda do nich moja matka-jak wody jest mało to dolewa do pełna i ma odmierzone nawozy do dodania. W ten sposób mogę wyjechać na 2 tygodnie 

@Bimbrownik mi upiekło się na granicy-mam uprawnienia kierowcy c+e?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po ponad dwóch tygodniach przerwy. 

W namiocie zrobiło się bardzo gęsto mimo już dwóch strzyżeń, więc dziś ponownie usunąłem kilka liści (mały worek na śmieci napełniłem). ?

Topy są już ciężkie i trzeba być z nimi ostrożnym, bo łodygi zaczynają trzeszczeć przy poruszaniu. Dziś od razu dostały silikon na wzmocnienie i chyba będę musiał się zaopatrzyć w jakieś kijki do podparcia towarzystwa.

n3ilfJcJyvPmRm6JRMK_1g_Ge33qLqJd5PAuW-wx

Sqyj6sYQbVwd9RsNqP_cMEln_DQw4gJ_76l9GrEg

y9wqiKn3ssd-RBUFbg_3bcJnvanCYb9nlikmo5ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow ??

 

Im więcej tniesz liści, tym szybciej rosną. Prawda to czy fałsz?

Ostatnio wysłałam swoje sezony do fryzjera i ktoś mi zwrócił uwagę właśnie takim zdaniem jak wyżej napisałam. Miał na myśli że na raz nie powinno się usuwać zbyt dużo liści bo wtedy szybciej rosna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minutes ago, Farmerka said:

Wow ??

 

Im więcej tniesz liści, tym szybciej rosną. Prawda to czy fałsz?

Ostatnio wysłałam swoje sezony do fryzjera i ktoś mi zwrócił uwagę właśnie takim zdaniem jak wyżej napisałam. Miał na myśli że na raz nie powinno się usuwać zbyt dużo liści bo wtedy szybciej rosna. 

One są już w połowie flo i było tam za gęsto. Ja robię lollipop do 3 tygodnia, a potem usuwam liście wg potrzeby. Co nie idzie w popkorn i liście, które nie dostają światło idzie w topy i to co rośnie. Najważniejsze, że w ten sposób jest na koniec więcej i lepiej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, Farmerka said:

@doominik jasne, rozumiem, ale czy według ciebie te stwierdzenie jest poprawne? Nawet jeśli mowa tylko o zbyt częstym usuwaniu liści podczas wega.

Ja do tej pory miałem tylko automaty i ich na początku w ogóle nie strzygłem, tylko raz taki niby lollipoping. Te znowu potraktowałem dosyć agresywnie od początku, gdzie usuwałem szczyty i wszystkie odrosty oprócz dwóch, które potem rozgałęziałem. Teoretycznie każda taka interwencja to duży stres dla rośliny i ja na jakis czas spowalnia, ale moje radziły sobie bardzo dobrze. 

Jak usuwasz liście to krzak zaczyna szukać światła, więc może się wyciągać, ale ja je cały czas trenuje tak czy siak

1 hour ago, Bimbrownik said:

@doominik Piękne. Jak po urlopie? Testy na covid zdane? ?

Urlop spoko-wyjechałem, wróciłem, obyło się bez kwarantanny i krzaki przeżyły wiec wszystko na +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie za bardzo miałem ostatni czas udzielać się na forum, do tego sporo pracy mam z samymi krzakami, bo zaczęły łamać się pod własnym ciężarem. 

Codziennie muszę je sprawdzać i podwiązywać/podpierać. Następny grow będzie już przez 2 siatki

OBC9qGunlF16HusxnhXAtuBrK31G8SL-qw4hAq06

SOEnCZOnPLGasChngSOGhGRPR8xTfniLgLqaX6FU

IM_pAsOBAzAKygBwHzKWxUr4mhEByzSSq1vw9QdG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik  Jak widze nowa fotorelka gdzie w tytule  widac ze krzak to automat, to nawet tam nie wchodze ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 hours ago, Obcyk19 said:

Siadam i się uczę od dziś również zakładam 1wszą fotorelacje z udziałem WW i WR. Będą przeboje jak nic. Jak zbiezesz 1000g i więcej to będę w szoku. Na sionka plonu nie robisz?

Z automatów z tego namiotu zbierałem już po 1200g więc tu może być podobnie (choć niestety są już straty). 

Nasionka zawsze kupuję inne i testuję różne odmiany. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minutes ago, EneDue said:

@doominik z ciekawości zapytam:

Ile automatow tam wejdzie?

Ja tam system wilma i jest na 8 krzaków. Raz miałem po jednej stronie po 2 krzaki na jedno miejsce i tylko problemy z tego były-za ciasno miały i w rezultacie topy wiotkie i palenie przeciętne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...