Skocz do zawartości
doominik

Critical 2.0 od Dinafem Seeds

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, Bimbrownik said:

@doominik jestem ciekawy tych na zamówienie. Jak przetestujesz to się może zgadamy co do zamówienia ?

Na razie muszę wycisnąć ile się da z tego co mam

45 minutes ago, Andi said:

@Bimbrownik jakich na zamówienie ?

np. DIYLEDUK składa zestawy z najnowszych ledów samsunga pod konkretny namiot. Światło wymiata, roślinki dają z siebie maxa i rachunki za prąd są niższe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamierzam drugi panel led sf 1000 domówić i kupić mniejszy namiot, zamiast 120 szerokości to z 90 max bo trochę przesadziłem, a wiem że dwa spiderki na 90x60 dadzą radę jak trzeba wtedy wpierdula 4 chwasty i dozobaczenia za 3 miesiące. Jeśli coś powaliłem to sorka wiem że to fr ale aktualnie jestem na imprezie i alko trzepie i taka sekundowa rozkmnina pozdrawiam was ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik  Mamy te same pestki. Dobra rada  z mojej strony, czekaj z kosa az trichomy beda w wiekszosci bursztynowe. Ja jednego krzaka  kosilem przy mleczno-bursztynowych (gdzie bursztynowych bylo moze  z 20-30%), liczylem na energetyka a dostalem lekka zamule (nic wartego polecenia) . Drugiego planta kosilem wczoraj  przy okolo 70%ach bursztynowych trichomow, roznica jak niebo a ziema. Mocna,gleboka, dluga jazda i banan na ryju  ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik  Nie jestem w stanie odpowiedziec Ci na Twoje pytanie, bo juz od dawna nie patrze na kalendarz.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za namową kolegi z uk420 zrobiłem wczesny lollipop i tak je na razie zostawiam (nie będzie mnie 2 tygodnie w domu). Jedne krzaki wyciąłem mocniej niż inne, tak w ramach nauki ? 

Na pierwszym zdjęciu jeszcze raz widać o co chodzi z manifoldingiem 

 

yN_qWbSlHOXYzetCfWTbveuu7mU7xEqXgi3W-_ZS

T3CB9apd1wjwkjsimmvGcaP6DYlM8cc_zo9ur5ab

PRlJUqXFql0jwUCmZUz8olmzJdPM2jGOQ5YcUPuZ

qR8q4XlBay22HKwi6BbsUf07sJnGpszyYIMBZYLc

V8hh5Jj9qKJMA8XhVGge5f2mi0l2hm6OWZ22F9mJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minutes ago, Tester said:

@doominik gdzie jedziesz na wakacje? 

? 

Do Polski muszę się przejechać-to może być moja ostatnia możliwość w najbliższych miesiącach (w UK chcę wprowadzić kwarantannę dla wracających i jeszcze nie ma szczegółów-niby pracuję w "critical sector", ale nigdy nie wiadomo).

Dziś jadę na test na wirusa, co bym nic dziadkom nie zawiózł, i w drogę 1800km ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik  Ja jednak nie moge potwiedzic tych spiskowych teori ze Critical 2.0  jest slabszy od zwyklego Critical. Przyznaje sie bez bicia ze krzak skosilem jak okolo 90% tichomow byla bursztynowa, co nie zmienia faktu ze to zielsko ma mega pierdolniecie, a to dopiero  trzeci tydzie curingu  ? Pasuje mi to palenie, dziala na cialo i na umysl. Na poczatku przez okolo 30 min.  musisz cos robic. Grac, rozmawiac, wczoraj po :bongrip:  polecialem na silownie zrobic barki ?  Potem robisz sie poprostu spokojny, nie senny, poprostu spokojny i  happy, caly czas banan na mordzie ? Po okolo 2 godzinnach ciagnie do  kanapy, wtedy fajnie oglada sie filmy. Najlepsze jest to, ze jak zaczynasz "trzezwiec" i zapalisz jeszcze raz, wszystko zaczyna sie od nowa. Dobre mocne zielsko, latwe w uprawie, stosunkowo niskie to rosnie, mozna polecic dla nowicjuszy jak i dla starych growerow.

Ja do Polski mialem w marcu jechac, na 3 tyg. Urlop zaklepany, tydz. do wyjazdu a oni granice zamykaja. I chuj siedzialem w domu 3 tyg.  bo  urlopu przesunac juz nie moglem. Korona urlop. Do Amsterdamu chcialem sie przejechac na kilka dni, tez nie szlo. Ach, szkoda gadac. W sierpniu mam zaklepane 2 tyg w Republice Dominikanskiej, juz oplacone. Ciekawe jakie cyrki z tym beda jeszcze.

@doominik Marihuana to zwykle zielsko, w dodatku bardzo wytrzymale. Moje krzaki z terazniejszego grow  maja za soba istnie pieklo (trening, lamanie, ciecie, giecie), a maja dopiero 4 tyg. Mimo wszystko ida jak pojebane. Niedawno czytalem jak koles wykopal krzaka w zaawansowynym flo, i korzenie pod kranem plynem do naczyc myl, bo mu sie robactwo zaleglo. Potem krzak zakopal i normalnie doszedl do konca (krzak, nie ten koles ?)


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...