Skocz do zawartości
Matttiiii

Box 50x50x140 - szukam led

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ooo Jesu

@konopny_janusz @konopny_janusz Tak ale wiesz...prawie pincet zł wydane na oświetlenie,to jednak szkoda by było ją zfajczyc,tym bardziej że roślinki dopiero się kluja.

Muszę wymyślić jakieś chłodzenie do niej i będę spał spokojniej.

Ha ha niezły majsterkowicz jesteś

Edytowane przez Ooo Jesu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ooo Jesu ja mam mieszak zwykły wentylator od kompa, tylko że lampę mam ts1000. Jak ją ustawie na 100% to też się grzeje jebana. Dlatego daje 75 albo 55

@Ooo Jesu nie zfajczysz w ten sposób lampy prędzej ona sama się wyłączy 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo Jesu

@konopny_janusz Kupię regulator do niej może i ten wentylator też by nie był glupi,sądziłem że nie trzeba bo wilgoć ok 55% się utrzymuje.

Piszą dranie zimne,że nie wydziela ciepla,co za bzdury te handlarze piszą.

27 minut temu, konopny_janusz napisał:

nie zfajczysz w ten sposób lampy prędzej ona sama się wyłączy 

O ile chinczyki jakiś bezpiecznik dali a nie kurwa kostke do gry w chinczyka ha ha

Tymczasowe chłodzenie...miska z wodą he 🙂

IMG_20211005_014102.jpg

Edytowane przez Ooo Jesu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ooo Jesu większość rzeczy związanych z elektroniką robią w chinach. Chiny kolonizują powoli Afrykę i w przyszłości może być nie ciekawie 

Nie dość że kurwy z wuhan wirusa stworzyli to jeszcze sprzedają nam swoje autorskie szczepionki 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo Jesu

@konopny_janusz No ich to ja nie lubię a rasista nie jestem.

Pierdola że embarga im nakładają itd a to bujda jest,gdyby nie oni to nie było by tego tyle po sklepach co teraz jest,większość to śmieci zklejone do kupy i tyle. Kurwa drona jak kupiłem to tylko raz go widziałem a umiem latać dronem,wystartował i nie było nad nim kontroli i już go nie znalazłem.

Wkurwiaja mnie oni i to grubo. Niestety są mocarstwem i nawet Ameryka już podlotu nie ma do nich

Edytowane przez Ooo Jesu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja mam Marsa ts 600 95w realny pobór mocy bo mam watomierz podłączony i grzeje się lekko wg mnie bo mogę go spokojnie całą dłonią dotykać od zewnątrz, a jak ustawię lekko w jego stronę wiatrak to spokojnie można trzymać na nim dłoń bez obawy o poparzenia, więc musi być coś nie tak z twoim sprzętem, a box 0,5*0,5 m * 1,2wys umieszczony dodatkowo w szafie i sałata ładnie rośnie i kwitnie do tego mam dołożony mini grzejnik do ręczników 35w żeby trzymać temp.

Ps takim zestawem chłodzenia nic nie wskórasz bo szkło to słaby przewodnik ciepła, lepiej zamontuj jakiś wiatrak z kompa itp żeby wiało na niego, alu dobrze odbiera ciepło tylko brak w tym przypadku cyrkulacji.

Edytowane przez Gość
Ps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ooo Jesu Miałem ts600 w szafce kuchennej o wymiarach 55cm na 35cm wysokość 75 cm. Bywało że w mieszkaniu w lecie było po prawie 40 stopni i zaduch straszny. Topy już prawie wadziły o lampę. Ale jak na tak mała szafkę plony były ok. Więc lampa jak się grzeje to niech się grzeje. W tym ts 600 po pół roku siadła mi 1/4 diod ale dostałem zwrot pieniędzy w ramach gwarancji. I nie kazano odsyłać lampy więc do małego Boksa mogę jej użyć :). Teraz mam vipar spectra p600 i mniej zdecydowanie się grzeje niż Mars bo ma fajne żeberka i regulacje mocy. Zapłaciłem za nią mniej. Ale nie wiem jeszcze czy lepsze topy na niej będę miał. Pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo Jesu
1 godzinę temu, glodek18 napisał:

Więc lampa jak się grzeje to niech się grzeje.

Witam

Jak u mnie to nie długo by lutowanie wytopilo,to wolalem ją odesłać póki dzialala jeszcze a i tak zajebisty błąd zrobiłem,bo kupiłem u osoby prywatnej na allegro i problem,bo gościu nie chciał przyjąć a allegro osoby prywatnej nie może zmusić,takie prawo... jakoś się zgodził i chciał żeby,,dyskusję"zakończyć,powiedziałem najpierw kasa a później zakończę i nawet dobrą opinię napiszę.

Wkurwia mnie,bo przez ten Internet już dużo rzeczy popsutych poprzychodzilo mi a zawsze piszę tym cepom,,proszę bardzo dokładnie sprawdzić towar" nikt nic nie sprawdza. 

Producenta nikt nie kontroluje zwlaszcza tych chinoli,oni to jedynie lopaty i szpadle powinni móc exportowac a nie elektronike.

Sral to pies,założyłem żyrandol 7 ramienny,dałem 7 Philips-ów po 40 w i co będzie to będzie,nie chcę się naciąć na kolejne gowno,bo nie śpię na zlozach zlota. Skończę te autonaty i już nigdy nie będę sial indor.

Zapierdole na wiosne 20 sezonowek afgan kush+hindukuhs,to staczy mi chyba na 5 lat he 🙂 słońce się nie popsuje raczej.

Nasiona już jutro zamawiam od producenta.

Pozdrawiam

Edytowane przez Ooo Jesu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...