Skocz do zawartości
filip1825122@o2.pl

zestaw startowy CANA

Rekomendowane odpowiedzi

@filip1825122@o2.pl  Maja za malo swiatla dlatego wolniej sie rozwijaja i sa powyciagane. A skoro niedobor swiatla juz na wegu jest az tak widoczny, mozesz smialo wyjsc z zalozenia ze caly chuj z nich zbierzesz jesli nie zadbasz o wystarczajaca ilosc swiatla. Od razu pisze ze nie czytalem calego tematu i nie znam Twoich planow na przyszlosc. Jak by nie bylo, motto don't worry be happy ktore zapraponowal Ci @Tester  jest nie na miejscu. Zacznij dzialac i z fartem ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają 21 dni, dużo są za małe jak na swój wiek. Jedna sie złamała podczas podwiazywania

15923288780354968008637963993325.jpg

15923289195684971461454934712358.jpg

15923289307697294295693421433984.jpg

Przez te dni lałem rhizotonic i canna vega według zaleceń producenta co kilka dni jak miały nie dość mokro 

Wiem że za mało światła, następnym  razem kupię dobra lampę A  nie jakieś chujostwo za 180zl. Zastanawia mnie czy jak się zrobi pogoda i wystawie je na zewnatrz to odbiją. Teraz jest jeszcze deszczowo i pochmurnie, nie chce ich jeszvze wystawiać bo się połamia jak zacznie padac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@filip1825122@o2.pl Nie odbija, sa zdechlakowate i dopuki nie dostana wystarczajacej ilosci swiatla to sie nie zmieni.

Edytowane przez CheMsKuN

Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś mi doradził.  Zamierzałem je dać do ziemi pralgon lightmix na out za jakiś czas, ale jak jest taka sytuacja że zjebalem ze światłem to dac je do zwykle ziemi A za rok zacząć tak jak się należy, czyli ziemia światło i odżywki A w tym roku se już odpuścić czy kupić  tą ziemię wykorzystać odżywki które kupiłem i obserwować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, filip1825122@o2.pl napisał:

Jakbyś mi doradził.  Zamierzałem je dać do ziemi pralgon lightmix na out za jakiś czas, ale jak jest taka sytuacja że zjebalem ze światłem to dac je do zwykle ziemi A za rok zacząć tak jak się należy, czyli ziemia światło i odżywki A w tym roku se już odpuścić czy kupić  tą ziemię wykorzystać odżywki które kupiłem i obserwować?

Szkoda ze nie allmix, ale trudno daj te krzaki do lightmix (chyba ze jeszcze nie kupiles). Wywal je jak najszybciej na out, mniej swiatla jak teraz napewno nie beda mialy, nie wazne jaka jest pogoda. A potem juz czekaj i obserwuj, przy odrobinie szczescia jeszcze bedziesz mial swoje palenie.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@filip1825122@o2.pl Tak allmix bylby lepszy, i spiesz sie chlopie to juz ostatni gwizdek na out.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim. Jak tam wasze plony? Zebraliście już coś czy jeszcze czekacie? Mi z 9 krzaków zostało 5, dwa automaty i 3 pełnosezonowe i nadal czekam na zbiory. Automaty już dochodzą za 2 tygodnie myślę że będą do zbioru, dużo nie będzie po parę gieta, ale trochę się nauczyłem i za rok myślę że  będzie lepiej. To mój drugi grow,  wnioski wyciągnięte, zakodowane, wciąż się uczę.  Pierwszy raz  w tym roku miałem pełnosezonówki i niedawno zaczęły kwitnąć więc nie wiem czy zdążą dojść, zobaczymy. Długo je trzymałem pod lampami, zbyt długo i za słabą lampę kupiłem więc tu zajebałem. Pierwszy trening lst zrobiłem,  wyśle zdjęcia za parę dni to mi powiecie co mogę polepszyć. Nawet jakbym miał spalić jednego packa będę zadowolony bo to kolejna lekcja, w następnym sezonie pieniądze zainwestuje lepiej i też na pewno czegoś się nauczę, coś zrobię inaczej i będzie lepiej. Dzięki za pomoc i cenne porady, pozdro ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szmatki, plastry, druty ,patyki. to niesamowite jak się dobrze roślinki zrastają.  z innymi kwiatkami nie ma tak łatwo. tak jak     Szym powiedział, unieruchomić, zabezpieczyć i będzie ok. wiele razy coś nadłamałem i byłem zaskoczony ile roślinki wybaczają.

Edytowane przez mjrTOMMY
dodałem zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...