Skocz do zawartości
filip1825122@o2.pl

zestaw startowy CANA

Rekomendowane odpowiedzi

A jak jest np z dawkowaniem odżywek, niektórzy piszą że mozna zacząć jak roślina dobrze się rozrasta po 2 tygodniach i według zaleceń producenta. tylko że producent zaleca zeby np na litr wody lac  50ml odżywki no i jak mam do podlania 9 roślinek to mam wlać 450 ml do 9l wody i tym podlać po litrze każda roślinę czy to będzie za dużo. Skąd mam wiedzieć że roślina potrzebuje np 50ml odżywki A nie 100 albo 25 co 3,4 dni. Jak zrobić tak żeby nie było za mało ale żeby też nie przenawozić. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, filip1825122@o2.pl napisał:

tylko że producent zaleca zeby np na litr wody lac  50ml

który to producent ?

po liściach widać jak są ładnie zielone to nie trzeba nic lać, z czasem to ogarniesz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wszystko od canna

Trochę przesadziłem z tymi 50cioma ml bo producent canna terra vega zaleca 500ml na 100l to na trochę wystarczy. 

Dzisiaj światło ujrzała pierwsza roślinka ?.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@filip1825122@o2.pl

Tak jak napisał @Tester

A do rozcieńczania nawozów:

Jak jest podane 50ml/10l to jest stężenie maksymalne, a nie Na 1 roślinę. Jesli byś tyle zrobił, wlał np 8l do roślin to te 2 możesz zostawić albo kwiaty podlać na balkonie. 

Swoją drogą nie rozumiem jak piszą, że podlewają  250ml na roślinę albo 600ml itp. skąd wiecie ile ml wody chce ta roślina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu wy sie tak srace o ziemie ? w 2015 kupilem 1000l z biedry i poszlo (chodzilo o cene ) 

ale jak się malo plantow 20-50 szt x 20 l (sezon ) to sterlux 15 zl 50 l 

no  i canne kupil heh 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pan z biedronki to loteria. Po pierwsze nie wiem z czego tą ziemię tam robią, ta co kupiłem do parapetowych kwiatków to dramat jakiś. Nic wody nie pije, lejesz w doniczkę i stoi 10 min zanim się wchłonie. Po drugie robactwo. Drugi raz kupiłem z lenistwa i drugi raz mam ziemiórki. Nigdy wiecej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...