Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem początkujący,Zakupiłem ziarenko, na stronie był wpis „od ziarna do plonu 8 tygodni” a moja roślinka ma 6 tygodni i wygląda na małą( jest to automat white widow) Ile mniej więcej zostało mi czekania i jakie zbiory moga z tego być. Jestem zielony w temacie wiec prosze o rady i wyrozumiałość 

Pozdrawiam :d

296251FE-6984-4069-8886-72E0869B8B9E.jpeg

09230152-22F7-4EA2-8B20-F6C1F20E3822.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, doominik napisał:

@MłodyGrower ona dopiero zaczęła kwitnąć i myślę, że jeszcze 4-5 tygodni

Nie ma roślin, które dojdą w 8 tygodni, to marketingowy bełkot. Od wykiełkowania do plonu najszybsze dochodzą w 10tygodni, ale większość 12-13. 

@doominikmozna ocenić ile ona bedzie miała plonów ? Ewentualnie uratować od małych plonów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MłodyGrower Trudno powiedzieć. Roślina wygląda na niedużą i chyba jej nie trenowałeś, więc będzie miała jeden duży top i może jakieś małe z boku. Z takiego jednego topu możesz mieć od 10g do nawet 50-60g, ale to zależy od genów, nawozów (tu dużo nie zawsze oznacza dobrze, bo można roślinę przypalić i to znacznie ją osłabi, albo nawet zniszczy) i generalnie warunków w jakich rośnie. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, doominik napisał:

@MłodyGrower Trudno powiedzieć. Roślina wygląda na niedużą i chyba jej nie trenowałeś, więc będzie miała jeden duży top i może jakieś małe z boku. Z takiego jednego topu możesz mieć od 10g do nawet 50-60g, ale to zależy od genów, nawozów (tu dużo nie zawsze oznacza dobrze, bo można roślinę przypalić i to znacznie ją osłabi, albo nawet zniszczy) i generalnie warunków w jakich rośnie. 

 

Ma w boxie 24 stopnie i podlewam ją co 2 dni. Racja. Nie robiłem treningu bo szczerze mówiąc nie umiałem i bałem się za to zabierać aby nie uszkodzic roślinki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W doniczce jest za malo ziemi (dosyp),  koncowki lisci sa poprzypalane (lejesz nawozy ? ). To co pisze producent rzadko kiedy ma odbicie w rzeczwistosci (niestety).  Z tego krzaczka duzo nie zbierzesz (nie bede prorokowal ile bo to bez sensu), dlatego ze krzak jest nie trenowany i bardzo niski.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj już nie przesadzajcie z tym truciem się. Wypłuka przed zbiorem i będzie git. Chemia jest wszędzie, w jedzeniu, piciu i powietrzu. Więcej chemii z szamponu czy antyperspirantu przyswajamy niz z takiej roślinki. Trzeba by jak Amisze żyć żeby od tego uciec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...