Skocz do zawartości
Tester

Ogólne rozmowy o klonowaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Pytania i odpowiedzi o wszystkim co związane z klonowaniem konopi

                                                                                             cannabis-clone (1).jpg

Edytowane przez Tester

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zrobiłam kilka klonów, bo potrzebuje sadzonek na więcej bonsai. ( bo jedna na raz to za wolno idzie żeby się uczyć ) 

Klony: 

4 x Royal Gorilla, 3 x Early Maroc, 3 x Purple Haze x Malawi oraz 4 x Haze Queen. 

Modlę się o nie, bo za pierwszym razem mi nie wyszły bez ukorzeniacza ? Ale teraz zamówiłam konkretny set do tego, więc mam nadzieję że wyjdzie. 

Ktos na grupie robi klony?

Edit: powinnam poucinac trochę końcówki liści, ale zapomniałam więc już je zostawiłam w całości.

20200609_172733.jpg

Edytowane przez Farmerka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmerka Poprzycinaj liscie, to wazne. Zainwestuj w ukorzeniacz jesli czesto bawisz sie w klonowanie, polecam Clonex. Takie pyszne odmiany i wszystko sie zmarnuje na jakies bonzai ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN poprzecinalam wczoraj, bo opieprz dostałam od znajomego że na odpierdol robię ? po kilka liści też urwalam bo za dużo było podobno. ? ogólnie to ukorzeniacz był w zestawie, tak samo jak jakieś papu co się daje do wody i sączy ziemię w nim ?

 nie jakieś bonsai ? jeszcze  będziesz chciał mieć takie drzewko ?? i tak nie wszystkie pójdą na bonsai, planuje 6 dac na bonsai, reszta niech rośnie, bo później znowu klony z czegoś muszę wziąć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmerka Kiedys tez interesowalem sie bonsai, mialem nawet jedno w domu, dopuki nie uschlo ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmerka Do ukorzeniania klonow trzeba sie uzbroic w cierpliwosc, zwlaszcza jak ukorzeniasz bez ukorzeniacza. Czesto bywa tak ze  klon jest juz na wykonczeniu, ukorzenia sie juz ponad 2 tyg, jest praktycznie caly zolty i czesciowo poschniety, i dopiero wtedy puszcza korzenie.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wyglądają moje klony. Oczywiście było ich chyba 14? 4 sa jako bonsai, a reszte oddalam. O tych zapomnialam i na ogrodzie sobie tak podrosły. Dzisiaj wrzucam je do boxa bo miejsce sie zrobiło. Nie przesadzam. 

20200808_145605.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmerka Dalej robisz bonsei z konopi ? Podpatrzyłem Google to kozacko to wygląda, ile zajmuje Ci uformowanie jednego drzewka ? Jak one się przystosowują do takich warunków ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kiler90 już nie robie. Znudziło mi się. Uformowanie jednego drzewka zajmuje jakies 1.5-2 miesiace, zaczynając od 2tyg rosliny. Nie będę ściemniać, że jest to trudne, bo nie jest. Roślina dobrze znosi trening korzenia. Trzeba pamiętać żeby nie przelac I przełączyć na kwitnienie, albo przesadzac w wieksze doniczki inaczej roslina pada jak jest dłużej w małej doniczce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...