Skocz do zawartości
ChinQuan

LSD BARNEY'S FARM MADE BY CHINQUAN

Rekomendowane odpowiedzi

@Bimbrownik A No tak rozumiem. Poprostu to ucięte się „ zagoi „ a roślina będzie rosła bardziej na bok? Z kolejnymi szczytami. Myślałem żeby powiesić siatkę nad roślinami i spróbować z scrogiem ale kurde nie wiem jak się zabrać do tego.. 

jesli szczyt dojdzie do siarki i go przenocuje wtedy roślina puszcza kolejny znów mocuje i tak w kółko? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, ChinQuan napisał:

@Bimbrownik A No tak rozumiem. Poprostu to ucięte się „ zagoi „ a roślina będzie rosła bardziej na bok? Z kolejnymi szczytami.

Tak właśnie powinno być. Na tym polega ta cała filozofia cięcia szczytów.

Z siatką nie pomogę, nie robiłem, może przy następnej uprawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ChinQuan napisał:

jesli szczyt dojdzie do siarki i go przenocuje wtedy roślina puszcza kolejny znów mocuje i tak w kółko? 

coś takiego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pytanie. Czy nie mam czasem za dużo światła w tym moim boxie? Ze rośnie mi taki zbity krzak? Jest ciężko w ogóle podziałać coś z tym krzakiem bo jest on taki zbity. Oglądając relacje innych osób rośliny są całkiem inne.. dzisiaj wyłączyłem Kingbo i zostawiłem samego chińczyka daje on pewnie mniej światła i chce sprawdzic co będzie się działo co wy na to?

Chciałem żeby szczyty były wyższe bo lepiej zrobić na nich lst czy cokolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester @Wentyl u mnie w boxie na wysokość miejsca jest spoko koło 2m ale myślałem ze ta moja lampa Będzie za słaba wiec dokupiłem 2 ? a teraz się okazuje se za mocna? A czy to może być problem ze złe światło? Czy bardziej tego ze jest go za dużo? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robię mały update. Rosliny rosną lampe podniosłem około 20cm wyżej. Ta 1 roślina wyglada jak po lst. Ciężko robić śle fim chyba wyszedł bo wybiły szczyty z góry. Przez przypadek oderwałem liść i z tego miejsca wyszły 2 szczyty obok siebie ?

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester wilgotnosc spadla bo otwarlem drzwi i wywialo. Ogolnie chyba wyciag mam za mocny cos mi sie wydaje. jak rano otworze jest kolo 60% ten nawilzacz czasem tez za mocno dmucha bo miedzy lisciami zbiera sie woda musze dmuchac na nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zrobiłem lst na roślinie LSD i mysle czy za jakieś 2 tygodnie nie przełączyć już na 12/12 bo między nimi jest spora różnica jak zostawię dużej potem ta najstarsza może wyrosnąć zbyt duża. Czekam aż wypuści większe odrosty na czubku i daje 12/12.

image.jpg

image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam aż druga LSD ogarnie się po FIMie i przełączam je na flo. Mysle czy nie przesadzić tego automata do osobnej doniczki. 
Fim wyszedł ?

jestem ciekaw co z tego wyjdzie ? 

image.jpg

image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Od 5 dni rosliny sa na 12/12 moze ktos ocenic czy zaczynaja kwitnac? Chyba widac ze sa zenskie tak?

Moglby ktos dac pomysl jak trenowac ta rosline z tylu ? na ktorej jest topping? Moze by siatke zalozyc nad nia? Na 2 innych mam lst.
Odrostu sa spoko dlugie moze je ciagnac ladnie po boxie z lst?

IMG_0520.JPG

IMG_0521.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update:

 

wszystkie rosliny już kwitną. Mysle czy nie powiesić siatki nad roślinami i próbować zrobić Ala dywan? Automat zostaje z tylu może za mała doniczka ale na nim bardzo mi nie zależy wiec. 
 

zadnych niedoborów nie widać dostały po 2ml grow i bloom 1 raz. 

C345F444-3E90-4E04-B1AA-6C6B8EF4F01B.jpeg

9BEC9687-CD00-4F4D-8EF8-6DB9286AEE25.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...