Skocz do zawartości
ChinQuan

LSD BARNEY'S FARM MADE BY CHINQUAN

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mi się wydaje czy to nie jest normalne ? Wyglada jakby ona piszczała nowe szczyty z miejsc w którym wychodzą liście. Czy mi się coś uroiło ??

image.jpg

image.jpg

Edytowane przez ChinQuan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik @HolenderskiGrower @Fan BMW przez to ze tak dziwnie rosła mam schizy z ta roślina ?? może przez to ze LSD ? 

zrobie na niej FIM a jak nie wyjdzie to topping. Mam 2 i myślałem żeby zrobić na jednej fim 2 topping i oczywiście LsT wszędzie. Z 1 roślinki mam mała farmę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. 2 dni temu zrobiłem FIM możecie ocenić? Jest to moj 1 raz wiec nie wiem na co zwrócić uwagę. Po czym poznać ze FIM nie wyszedł?

FB25DFE6-4A4D-4C95-B746-BD24912CBB9A.jpeg

321E47BA-EEC9-472E-979F-E5693F8C3534.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ChinQuan można uciąć ale po co pozbawiać się szczytów ? bo tam Topping na pewno będzie widać odrosty a jest duża szansa że będzie FIM, czekaj i tyle 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester Dziekowac! Ile czasu mniej wiecej roslina dochodzi do siebie po takim zabiegu ? Mysle czy czasem nie mam lampy za nisko. Bo pietra sa bardzo blisko siebie. Nie jest lepiej jakby troche sie wyciagala ? Jak na razie zauwazylem ze boczne odrostu ktore byly nizej poszly ladnie do gory. wiec wzrost jest zatrzymany ciekawe czy cos pusci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały update. 
1. Dalej nie wiem co z tym FIM. Z tego cięcia nic nienwyrasta ale boczne odrosty poszły do góry. 
2. pozostałe 2 roślinki maja taki jasny zielony kolor. Tak jest spoko?

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik @Tester no pierwszy raz chyba nie poszlo ? A tak w ogole lepiej zostawic tak jak jest czy odciac ten kawałek calkowicie i wtedy bedzie normalny topping? teraz pocisne sobie juz normalnie z LST na wszystkich. Mysle jeszcze co zrobic z ta 2 LSD dam jej podrosnac i moze znow sprobuje FIM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik tylko ogólnie jak policzę najbliższe szczyty to jest ich 7. Planuje tak zrobić żeby najlepsze szczyty zostawić a potem resztę wyciąć bo po ostatniej roślinie nie chciało mi się triumfować tych popkornow i tak poszły w śmieci. Wiec po co roślina ma tracić czas na nie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...