Skocz do zawartości
ChinQuan

LSD BARNEY'S FARM MADE BY CHINQUAN

Rekomendowane odpowiedzi

@Scatman ale tez miałeś jeden ten listek jak u mnie?? Ona rośnie powoli bo po nocy widać różnice ze ten liść jest większy i ona tez. Ja chciałem żeby trochę poszła do góry bo podsypie potem ziemi do pełna w doniczce i git. Podlalem ja biobizz root juice może idzie w korzenie ? lepiej żeby rosła bo znów kolejna sadzić i kolejny tydzień w plecy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, ChinQuan napisał:

@Scatman ale tez miałeś jeden ten listek jak u mnie?? Ona rośnie powoli bo po nocy widać różnice ze ten liść jest większy i ona tez. Ja chciałem żeby trochę poszła do góry bo podsypie potem ziemi do pełna w doniczce i git. Podlalem ja biobizz root juice może idzie w korzenie ? lepiej żeby rosła bo znów kolejna sadzić i kolejny tydzień w plecy. 

Moim zdaniem jest ok. Nie pamietam w sumie jak miałem ale na moje oko wydaje się ze jest gitara. Daj zdjęcie z dzisiejszego dnia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ChinQuan napisał:

@Scatman tak wyglada aktualnie 

image.jpg

image.jpg

ciężko powiedzieć może poczekaj pare dni jak dalej tak będzie to ładuj nowe nasiono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa z ta roslinka.. teraz wypuszcza znów jeden liść? 5 dzień a wyglada jak 2 dniowa. Liść się wygina w każda stronę. 

D6881E32-6AA3-4916-94CA-2AF8E6E2A9D5.jpeg

8D0191CB-7B57-4D29-A601-664B4B506343.jpeg

8F08C948-2AEE-47F7-99D9-4E59B557C069.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki mały update: 

Jakos rośnie jest trochę pokrzywdzona ? wydaje mi sie ze wolno chociaż sam już nie wiem. W waciku mam już kolejna pestkę wiec albo ta pójdzie w kosz i posadzę nowa albo będę miał 2. 
 

co myślicie? 

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, ChinQuan said:

@doominik a co myślicie bo ja jej od początku dałem biobiZZ root juice może przez to wolniej rosnąć ze względu ze dostała booster na korzenie?

Raczej nie powinno to jej szkodzić. Większe korzenie to szybsze przyswajanie wody ze związkami odżywczymi. Każdy chce mieć jak największe korzenie, bo to przekłada się na to jak rośnie roślina krzaka i potem plony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ChinQuan

dawno dawno temu dawali pestki ktore nie kiełkowały,hermiły lub mutki

ostatnie 23 lata widoczna była poprawa ale teraz to sam widzisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23/02/2020 o 21:35, ChinQuan napisał:

Ale moje nasionko jest niby żeńskie. Wiec chyba nie ma szans na zmianę płci? Czasy się zmieniają.. Pedały chcą być lezbijkami murzyni białymi... U roślin podobna sytuacja... Pozdro ? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały update. Postanowiłem ze zostawię w ramach testu tamta roślinę zobaczę co z niej wyjdzie. Sytuacja tak się pożyczyła se mam obecnie 3 rośliny. Z czego 1 to automat. 

Podzielilem boxa I automat ma około 8 litrów a normalna 10. 
 

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...