Skocz do zawartości
ChinQuan

LSD BARNEY'S FARM MADE BY CHINQUAN

Rekomendowane odpowiedzi

21 minutes ago, ChinQuan said:

@Tester @doominik dobra taka mała ostatnia sprawa. Czy wyciagajacy moge wyłączac na "noc" i zalaczac go w dzien ? mieszajacy caly czas bylby wlaczony.

Jak rosn to niby ok, bo jak jest ciemno, to rośliny nie potrzebują CO2-fotosynteza nie zachodzi, ale jak będą już bliżej końca, to ja bym się bał pleśni, bo wilgotność na pewno pójdzie w górę z wyłączonym wycięgiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem roślinka wyszła z ziemi zrzuciła skorupkę ale jakby nie chciała się otworzyć i wystawić liści myślicie ze wszystko spoko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Tester napisał:

@ChinQuan zawsze można jej pomóc ale powinna sama sobie poradzić 

Coś mi kurde długo w tym krążku rośnie. 5 dzień chyba leci. ? 

@Tester a gdybym ja wsadził do szafki gdzie będę hodował i zapalił jej wysoko lampe? Nic chyba nie powinno jej się stać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na próbę wsadziłem nasionko z topka do krążka i też kilka dni czekałem aż wyskoczy, cierpliwości. Z wodą uważaj bo ja za bardzo podlałem i mi pleśń wyskoczyła ale to było tylko na próbę więc 0 strat. Jak możesz to drzwi też obłóż tą folią (mylar czy koc?) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki siemanko. Wsadziłem ja i juz ladnie wyszla. Drzwi mam pomalowane na bialo farba matowa wiec mysle ze to wystarczy. Na scianie polozylem mylar ale problem z nim jest taki ze ciezko go naciagnac zeby wygladał jak lustro. Nie wiem czy to w jakis sposob wplynie na odbijanie swiatła w razie czego zawsze moge ten schowek przemalowac. Mylar zalozylem bo poszlo to duzo szybciej niz malowanie kilkukrotne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki mały update:

 

roslinka wyszła rośnie powoli nie wiem czemu ma 3 listki tylko ? trochę ucieka na prawo nie wiem tez dlaczego czy z prawej strony więcej światła się odbija? Z lewej mam nawilżać chce ja jeszcze trochę wyciągnąć i potem podsypać ziemi i opuszczę lampe. 

image.jpg

image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jak wykiełkowało to ustawiłem najbliżej lampe jak się da tak aby nie spalić sadzonki. Myśle ze jakbym ustawił wyżej to by wydłużyła się ale nie jestem pewny 

Spójrz na moja fotorelke może wrzuciłem zdjęcie z paru dni życia. Tylko ja mam automata weź to pod uwagę bo nigdy nie miałem sezonowki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...