Skocz do zawartości
ChinQuan

LSD BARNEY'S FARM MADE BY CHINQUAN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ogrodników!

Mam nadzieje, że jesteście wszyscy cali i zdrowi a wasze roślinki wyrośnięte i pulchniutkie!

 

Jako, że poprzednia roślinka została spalona i zostały po niej miłe wspomnienia postanowiłem ponownie pobawić się w ogrodnika. Tym razem w ręce wpadła mi odmiana LSD od Barney's Farm już sam opis tej odmiany powinien zachęcić Was do śledzenia tej mam nadzieje, że udanej fotorelacji!

 

Jesteśmy na Księżycu, aby móc ogłosić przybycie naszego LSD AUTO. Skrzyżowanie naszego legendarnego LSD z naszym potworem, automatycznie kwitnącą linią. Podobnie jak jej legendarny poprzednik LSD AUTO naprawdę pakuje cios i szybko wyśle Cię do innego wymiaru z trzaskiem. LSD AUTO działa szybko, zanim rzeczywistość zacznie zniekształcać się w pulsujący obraz psychodeliczny. Nie jest to zalecane, aby być polecanym dla początkujących. Pomimo jej potężnego efektu, jest łatwa do zrobienia i każdy może skorzystać z tej superszybkiej drogi do poważnej genetyki gięcia umysłu. Niech jej ostra moc przebije umysł i duszę."

 

Mam jednak mały problem. Nie wiem czy mam odmiane auto czy nie. Znajomy zapewniał, że  jest to automat jednak na papierku napisane tylko LSD  więc może być ciekawie- Wyjdzie w praniu.

Sprzęt bez zmian czyli home made box z mdf i do tego kinbo lampa led 300w 3 wiatraczki + biobizz all mix doniczka 11l

 

 

 

 

16D9564A-31FA-4B69-9B23-79D91D1B783E.jpeg

62A387F2-2ADF-409A-ABC2-ECBF90A82406.jpeg

Edytowane przez ChinQuan
Dodanie zdj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Cedzik napisał:

@ChinQuan to chyba nie automat 

tak właśnie podejrzewam. Jako,  że wcześniej jechałem tylko na automatach prosiłbym o jakieś wskazówki od osób bardziej doświadczonych. Ale jedyna sprawa jest tutaj przełączenie ilości światła wiec nie powinno być źle. Martwi mnie jedynie żebym jej nie przeciągnął na weg bo mój box nie jest ogromnych rozmiarów.

@CheMsKuN  Ogladałem Twoje relacje i prosiłbym o jakieś rady. Myślałem na FIM+LST

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ChinQuan z tradycyjnymi odmianami masz pełną kontrolę. Ty decydujesz, kiedy zaczynasz kwitnienie (no czasem jest trudno zmusić niektóre odmiany oparte na genach sativa), więc jak krzak ma odpowiednią wielkość, to zmieniasz światło i czekasz. Ważne, żeby nie zakłucać okresu ciemności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik No właśnie problem w tym, żebym wiedział kiedy ta odpowiednia wielkość heh myślę, że zostawię ją na 14-21 dni przy fim i lst myślisz, że będzie wystarczająco ?

 

Moja odmiana to 70% indica wiec teoretycznie mniejsza niż sativa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, doominik napisał:

@ChinQuan Jak uznasz, że wystarczająco wypełnia namiot, to zmieniasz światło na 12/12. Potem jeszcze trochę się wyciągnie, ale już raczej do góry

Jak przełacze to pozniej musze trzymac idealnie 12/12 czy jak juz wejdzie w kwitnienie to minimalne wahania nie beda przeszkadzac?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Just now, ChinQuan said:

Jak przełacze to pozniej musze trzymac idealnie 12/12 czy jak juz wejdzie w kwitnienie to minimalne wahania nie beda przeszkadzac?

 

Jakieś minimalne odchylenia są ok-w naturze przecież dzień nie trwa idealnie 12h. Ważne jest, żeby „noc” nie była zakłócona 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, doominik napisał:

Jakieś minimalne odchylenia są ok-w naturze przecież dzień nie trwa idealnie 12h. Ważne jest, żeby „noc” nie była zakłócona 

no  ale chodzi mi czy jak np gdzies szparka przez drzwi bedzie dochodzic delikatne swiatelko z pokoju to czy bedzie git? Czy musi byc idealnie ciemno? Na dworze tez nie jest idealnie ciemno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja takiej szparki pozbyłem się doklejając uszczelkę taką jak do futryn czy okien i problem z głowy. Weź te kable wywal i daj z zewnątrz boxa bo na wegu musisz mieć te 70/80% wilgotności (mój błąd kosztował mnie przepaleniem kabla i wywalaniem korków). Też mam tą odmianę kupioną i nie jest to automat ale chyba na out poleci w tym roku. Powodzenia ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, mirecki napisał:

Ja takiej szparki pozbyłem się doklejając uszczelkę taką jak do futryn czy okien i problem z głowy. Weź te kable wywal i daj z zewnątrz boxa bo na wegu musisz mieć te 70/80% wilgotności (mój błąd kosztował mnie przepaleniem kabla i wywalaniem korków). Też mam tą odmianę kupioną i nie jest to automat ale chyba na out poleci w tym roku. Powodzenia ??

box jednak bedzie w szafie. I wlasnie uszczelkami okleiłem szpary. A jak myslicie jesli dam jeden wycigajacy wiatrak i mieszajacy to bedzie git? czy musze montowac jeszcze do tego wtlaczajaczy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ChinQuan a jaki masz box? Ja przy 50x60x130 mam mieszający, wyciągając i na dole wlot pasywny i śmiga wszystko bez problemu, jedynie wiatrak jest dosyć słyszalny ale robię odprowadzenie rurą spiro izolowaną z perforacją i powinno wygłuszyć. Pomyśl z o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja będzie u mnie. Rura wisi na razie bo czekam na wentylator który powendruje na strych i będzie zamontowany w boxie i oklejony pianka wygłuszającą. 
 

mysle tylko czy sam wyciągający wystarczy ma on 200m3/h rura prosto na wylot w dachu.  Myślicie ze takim rozwiązaniem jestem wstanie pozbyć się zapachu? Pod drzwiami jest szpara ok 2cm na szerokość drzwi czy to wystarczy na obieg powietrza? Do tego mieszający. 
 

kupilem tez smart kontakty mogę ustawić timer na tel i kontrolować lampe kiedy tylko chce do tego pokazuje jakie zużycie prądu. 

image.jpg

BA18ACB2-9B6F-4495-8354-1627DFE4EFD5.jpeg

46B01222-7DD1-415E-BD91-9AD60A6C74D6.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, doominik napisał:

@ChinQuan niby jak światło pada bezpośrednio na roślinkę, to ryzykujesz herme i raczej trzeba próbować osiągnąć idealna ciemność na tyle ile się da. 

Ale moje nasionko jest niby żeńskie. Wiec chyba nie ma szans na zmianę płci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, ChinQuan napisał:

no to lipa troche ;/ co zrobic zeby tego uniknac?

@ChinQuan ale trzeba było by się postarać trochę, jakieś małe prześwity raczej nie zaszkodzą 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...