Jump to content
HolenderskiGrower

Candy Kush Express

Recommended Posts

Witam o to moja pierwsza fotorelacja zapraszam do obserwowania?? pomoc mile widziana, a więc zaczynajmy! ?

Growbox(własno ręczny) 

-Długość 77cm

-Szerokość 37cm

-0.28m2 Total 

Oświetlenie WEG do 40 dnia

-CFL 32W x2

-CFL 20W x1

Oświetlenie FLO

Spider Farmer SF-1000 

Wentylacja 

-Wiatrak zajumany z łazienki ?‍♂️ (wlot powietrza na dole boxa wylot wiatraczkiem u góry)

PESTKA 

-Candy Kush Express

Dzień 5 

IMG_20200220_142013.jpg

Dzień 5 

Edited by HolenderskiGrower

Dodam taka ciekawostkę. 

-podczas kiełkowania na wacikach końcówka korzenia weszła w wacik po czym musieliśmy robić operacje oddzielanie bawełny od korzenia 

Niestety nie poszło po naszej myśli było to trudniejsze niż się zdawało ponieważ ekeft końcowy był taki iż 1/4 korzenia została w waciku, nie poddałem się i wsadziłem, wykiełkowała i idzie lepiej niż moja poprzednia a pisałem ja na straty (BTW. W zapasie mam Hulk Berry) ?

15824076322134706023301524917425.jpgwniosek jest taki że penseta nadaje się tylko po terapii godlewskich

Edited by HolenderskiGrower

@Andi oj lecę kwiecień będzie syty 

@Andi Dodam taka ciekawostkę. 

-podczas kiełkowania na wacikach końcówka korzenia weszła w wacik po czym musiałem robić operacje oddzielanie bawełny od korzenia 

Niestety nie poszło po mojej myśli było to trudniejsze niż się zdawało ponieważ ekeft końcowy był taki iż 1/4 korzenia została w waciku, nie poddałem się i wsadziłem, wykiełkowała i idzie lepiej niż moja poprzednia a pisałem ja na straty (BTW. W zapasie mam Hulk Berry) ?

@HolenderskiGrower  

20 godzin temu, HolenderskiGrower napisał:

@Andi oj lecę kwiecień będzie syty 

@Andi Dodam taka ciekawostkę. 

-podczas kiełkowania na wacikach końcówka korzenia weszła w wacik po czym musiałem robić operacje oddzielanie bawełny od korzenia 

Niestety nie poszło po mojej myśli było to trudniejsze niż się zdawało ponieważ ekeft końcowy był taki iż 1/4 korzenia została w waciku, nie poddałem się i wsadziłem, wykiełkowała i idzie lepiej niż moja poprzednia a pisałem ja na straty (BTW. W zapasie mam Hulk Berry) ?

Dzień 8

15824877324364146918391156583658.jpg

8 godzin temu, HolenderskiGrower napisał:

Dzień 10

Mam wrażenie że chyba zapomniała wypuścić dwóch liści? 

IMG_20200225_153400.jpg

IMG_20200225_154016.jpg

te liście teraz Ci powinny rosnąć tak mi sie zdjae 

5 minut temu, HolenderskiGrower napisał:

@Scatman wątpię każda jaka widziałem miała te dwa do pary ?ale ok niech rośnie 

@Scatman @Tester

Mi się zdaje ze będzie ok. Jak znajdę zdjęcie swojej roślinki w początkowym stadiu to wrzucę i porownamy

Albo rzuć okiem na moją fotorelacje i zobacz jak to wygląda na 1 stronie masz zdjęcie