Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

5 hours ago, HolenderskiGrower said:

@Legalize@LLBanditos niee czekam aż Dominik tu wleci ?

Kurde, ja raptem na trzecim i czwartym cyklu jestem ?

ja wycinam, bo u mnie krzaki rosną bardzo gęsto i się duszą, a że mam zawsze problem z wilgotnością, to wole mieć przewiew, bo już raz miałem kilka spleśniałych topów i to tych największych.

Za pierwszym razem na próbę strzygłem tylko kilka krzaków, żeby mieć porównanie i wyszło tak, że wizualnie te ostrzyżone dały mniejszy plon, ale prawda wyszła na wadze, gdzie było jednak troszkę więcej, do tego ładniejsze topy, bardziej zbite. 

Ja miałem automaty, a Ty masz sezona, więc bym się długo nie zastanawiał. Możesz poczekać żeby się jeszcze wyciągnęły i (przeważnie zwalniają po około 3 tygodniach flo) i wtedy lollipoping 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik właśnie o to chodzi tam na dole to jest piwnica tak gęsto.. Już się ładnie wyciągnely jak patrzyłem?wrzucę w południe zdjęcie bo teraz ma noc. 

Tak jak piszesz poczekam do 3 tygodnia i zacznę przycinać zostało ponad tydzień. Dzięki sensej 

@doominik wpadaj na realnego lub na realne ?

1585783577174310265970152985169.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 hours ago, HolenderskiGrower said:

@doominik właśnie o to chodzi tam na dole to jest piwnica tak gęsto.. Już się ładnie wyciągnely jak patrzyłem?wrzucę w południe zdjęcie bo teraz ma noc. 

Tak jak piszesz poczekam do 3 tygodnia i zacznę przycinać zostało ponad tydzień. Dzięki sensej 

@doominik wpadaj na realnego lub na realne ?

1585783577174310265970152985169.jpg

To Ty dawaj do mnie-u mnie tego pod dostatkiem ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejo zamierzam zamówić na już o to ten namiot 

Screenshot_20200403_134823.thumb.jpg.6bcccd20b76207f391073fd6cb465b49.jpg

 

Powierzchnia 0.72m2

I pytanie brzmi tak potrzebuje ultra cichych komponentów. 

Nie znam się na tych rzeczach kompletnie więc proszę o pomoc 

Mile widziane linki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 dzień flo. 

Witam, postanowiłem zrobić lolipoping bo nie mogłem patrzec na to jak dolne gałęzie dusiły się w tym buszu, pousuwałem popcorny tzw małe pizdziki na dołach odrazu lepiej wygląda i przewiew ma co jest ważne by plesni się nie nabawić. @doominikmiałem poczekać do następnego tygodnia ale nie wytrzymałem ?

IMG_20200404_165930.jpg

IMG_20200404_165857.jpg

IMG_20200404_170024.jpg

IMG_20200404_170045.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik jak wstaną po podlaniu zobaczę gdzie jeszcze mogę użyć nożyczek ? tak po za tym wszystko ok z Candym? Wlałem canna Flores pH perfect i pierwszy raz PK z plagrona

@Tester pić się jej chciało, do dwóch godzin powinna stanąć na nogi ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 15 flo. 

Rosną w oczach, nawozy robią swoje. 

W tygodniu przychodzi do mnie namiot 120x60x160 więc zamierzam wrzucic Hulk Berry sezon na kiełkowanie i jakiś automat.

Chcę trzy roślinki co o tym myślicie? Led da radę? W najgorszym wypadku mogą być dwie ale giganty ?

IMG_20200405_162438.jpg

IMG_20200405_162501.jpg

IMG_20200405_162519.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, doominik napisał:

Możesz dać 2 duże,, 3 średnie lub 4 małe krzaki. Co tam wolisz.

SF1000 tego nie ogarnie. Do tego idealny byłby sp250 marsa, ewentualnie sf2000 spidera. 

Trzy średnie bym wybral (Hulk Berry najwyżej zostawię w tym starym boxie) ? Polecasz jakieś godne ff średnie ofc? (na dniach będę w Amsterdamie i mam do wyboru RQS lub sensi seeds bank) 

Edytowane przez HolenderskiGrower

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...