Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@doominik @doominik@doominik

Dziś jest 29 dzień na wege, przeczekam jeszcze tydzień by ją dopiescic i przełączam na flo. 

Ile pójdzie jeszcze w górę? Może położyć ją na dole by się wyciągała? 

BTW - nie wiem dlaczego producenci nasion tak skracają czas moja ma już 4 tygodnie a na paxie z nasiona do 7-8 tygodni ?‍♂️.  Zdrowo jeszcze z 5 tyg potrzeba hm

Edytowane przez HolenderskiGrower

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam mega newsa zamówiłem na spontanie lampe led ?? ale bedzie kwitnienie hoho co powiecie na temat tego Leda? 

Troszkę drogi ale cóż mam nadzieję że zwróci w topach ?

Przyjdzie do piątku i przełączam na flo ?

Screenshot_20200317_135346.jpg

Screenshot_20200317_141814.jpg

Edytowane przez HolenderskiGrower

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik jak jest lepsza od Marsa to tyle w temacie ?na mojej małej powierzchni to jest z 200 % zapotrzebowania. 

BTW nie musiałeś mi tego pisać ?? napalilem się bo z 220 na 184 promka

Edytowane przez HolenderskiGrower

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@HolenderskiGrower mars i spider to podobno jedna firma i produkowane są w tej samej fabryce. Nie dają dużych rabatów dla osób, które chcą np. wstawić ich towar do swoich sklepów (max 3% z tego co słyszałem) więc sprzedawcy muszą podnosić ceny, żeby na tym zarobić. 

Na przyszłość warto sprawdzić ceny ma stronie producenta, bo przeważnie są najniższe, a i obsługę mają dobrą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, doominik napisał:

@HolenderskiGrower mars i spider to podobno jedna firma i produkowane są w tej samej fabryce. Nie dają dużych rabatów dla osób, które chcą np. wstawić ich towar do swoich sklepów (max 3% z tego co słyszałem) więc sprzedawcy muszą podnosić ceny, żeby na tym zarobić. 

Na przyszłość warto sprawdzić ceny ma stronie producenta, bo przeważnie są najniższe, a i obsługę mają dobrą.

Dobrze wiedzieć, sam nie wiem dlaczego nie pomyslalem o website producenta ??‍♂️

Ale to tylko kilka euro. Ważne że się jaram ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@HolenderskiGrower mam, polecam

Chociaż teraz za ok 250€ jest u nich na str. Namiot i panel do niego. Ok 1m2. Zaczął że nie mogę teraz kupić. Może za rok też będą takie przeceny

@HolenderskiGrower 184€ to nie promocja tylko cana na Amazon. U producenta bez promocji jest. Niższa... Do tego teraz te przeceny są mega fajne

IMG_20200319_084339.thumb.jpg.e5a3aa9e0da2bb6ebe773f4385998f63.jpgchyba za szybko się sprzedawały bo podrożało ale i tak Fajna oferta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Bimbrownik napisał:

@HolenderskiGrower mam, polecam

Chociaż teraz za ok 250€ jest u nich na str. Namiot i panel do niego. Ok 1m2. Zaczął że nie mogę teraz kupić. Może za rok też będą takie przeceny

@HolenderskiGrower 184€ to nie promocja tylko cana na Amazon. U producenta bez promocji jest. Niższa... Do tego teraz te przeceny są mega fajne

IMG_20200319_084339.thumb.jpg.e5a3aa9e0da2bb6ebe773f4385998f63.jpgchyba za szybko się sprzedawały bo podrożało ale i tak Fajna oferta

Dobrze ze jest ktoś kto ją ma tutaj we dwóch raźniej ? pozdro bimber

Dzień 34

Screenshot_20200319_212134.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Tester napisał:

przez wirusa się opóźnia 

Się opóźnia w poniedziałek bankowo będzie bo zaledwie 122 km ode mnie jest po śledzeniu paczki. 

Jedynie co się martwię to mam mieszane poczynania względem tego Leda i pytanie brzmi, czy ten led nie będzie za mocny na mojego boxa? 

Trzymać go mam rozumieć jak najwyżej mogę? 

Mam tyle szczytów ze będzie hard, czytałem o stopniowych uszczypnięciach gdy box jest mały, chodzi mi o szczypanie łodyg. Co powiecie na ten temat? 

 

Edytowane przez HolenderskiGrower

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, HolenderskiGrower napisał:

czytałem o stopniowych uszczypnięciach gdy box jest mały, chodzi mi o szczypanie łodyg. Co powiecie na ten temat? 

pinch (z ang. szczypać) - to o supercropping chodzi. Nie łamie się łodyg jak chaberdzie na ognisko tylko ściska się łodygę dwoma palcami, żeby zgnieść włókna w środku, wygląda jak złamana ale faktycznie złamana nie jest. 

Nie mam doświadczenia ale zrobiłem sc na mojej testowej roslince, żeby zobaczyć co i jak. Ja polecam wersję 1, łodyga sztywna, topek się nie przewraca. W drugim przypadku łodyga jest wiotka taka i nie stoi sama w pionie, muszę ją podpierać

IMG_20200322_171439613~2.jpg

Edytowane przez Wentyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak supercropping. Lecz już jest za późno bo na flo przełączyłem. 

Jakoś to będzie będę ją tak owijał ze się pomieści, przynajmniej mam taki plan i nadzieje

A co do Leda to nie będzie problemów? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...