Skocz do zawartości
Bimbrownik

Gorilla Glue-Fast Buds/ Panel Led Spider Farmer SF1000

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę spóźnione ale lecimy z tymi krzakami. Każda pomoc mile widziana.

4x Gorilla Glue- Fast Buds

Panel Led- Spider Farmer SF 1000

Wentylacja- Prima Klima PK 100-2 (160/280m3h) + filtr węglowy

Ziemia- Plagron Lightmix

Donice- 9L

Szafa niecałe 60x60

Nawozy:

Canna Terra Vega

Canna Terra Flores

Canna PK 13/14

Canna Boost Accelerator

Tak że trochę bieda.

Krzaki mają powiedzmy 4-4.5tyg, nawóz na wege wlałem 2 razy (dobra ta ziemia) i najwyższa ma 60cm, najniższa 30cm (podłoże coś pod spód bo ta niska dopiero płeć pokazała kiedy inne się zawiązują)

Od 2-3 dni tej wysokiej konce liści się zawijają choć panel wisi 18 cali nad nią. Podniosę te niskie i dam panel wyżej

IMG_20200218_214931.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tak. Dzień 30-35 nie pamiętam dokładnie więc datę startową ustalam na 19.01.2020.

Podstawiłem coś pod niższe krzaki żeby wyrównać wysokość bo różnica jest ok 30cm. Te niższe nie wiedzieć czemu zaczęły się rozrastać w liście i wyglądają na dobre 2tyg opóźnienia w porównaniu do tych wysokich więc oberwałem trochę liści od dołu i kilka wielkich z góry ale bez przesady.

Światło 16/8  30cm od szczytów

Temp i wilgotność w dzień około 26°C, 60%

W nocy 18°C, 90%

Dziś dostały Terra Flores, Booster i te dwie z tyłu pk13/14. 

 

 

IMG_20200223_195858.jpg

Nie mogę wstawić drugiej foty bo limit wyskakuje. Jutro spróbuję w lepszym świetle zrobić bo zawsze mi się zbiera wieczorem na oglądanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bimbrownik napisał:

Nie mogę wstawić drugiej foty bo limit wyskakuje. Jutro spróbuję w lepszym świetle zrobić bo zawsze mi się zbiera wieczorem na oglądanie

@Bimbrownik jak limit na forum Ci wyskakuje? to ile jedna fota waży ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik Edytuj zdjęcia przed wrzuceniem. Jeśli wrzucasz z kompa to choćby najprostszy IrfanView i opcja resize. A z telefonu wystarczy przyciąć odrobinę zdjęcie. W obu przypadkach waga pliku spada znacznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc rośliny rosną bujnie, na tych bardziej zakwitniętych pojawiły się niedobory potasu więc dziś znowu nawozy tylko już w pełnej dawce. Temp w miarę stabilna 23-28° wilgotność 50-60%. Rano jest nawet 90+ ale wyciąg szybko robi robotę. Ustawiłem co 4h na 30 min i jest dobrze.IMG_20200227_211422.thumb.jpg.60ab2f456b1249e8286e015b87e82825.jpgIMG_20200227_212215.thumb.jpg.b313b7921a565cd46fea46e0473469ff.jpg

Tylko takie coś znalazłem. Niby żeński ale taki trochę dziwny. Gdyby nie te pręciki wyglądał by jak męski kwiat ale dla formalności usunąłem. IMG_20200227_212443.thumb.jpg.5d0637c16d967a0ff2b0194682eb676a.jpg

Aaaaa i taka niespodzianka od jednej małpeczki. Widzieliście kiedyś takie coś przy automacie? Nowa sadzonka od korzenia. Nie mam co z nią zrobić więc chyba zostanie, a szkoda.IMG_20200227_212309.thumb.jpg.c31c44b6e10e3dc0dabd8748007eebd7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bimbrownik napisał:

Aaaaa i taka niespodzianka od jednej małpeczki. Widzieliście kiedyś takie coś przy automacie? Nowa sadzonka od korzenia. Nie mam co z nią zrobić więc chyba zostanie, a szkoda.

@Bimbrownik to chyba chwast jakiś 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś pokazało się takie coś. Czy to braki potasu? Ostatnie 2 podlewania były z Flo, pk13/14 i boosterem. Dziś chciałem samą wodę wlać ale nie wiem co to. Temperatura 22° i wilgotność 40% bo gdyż pracuje cały dzień bo w mieszkaniu było czuć.

IMG_20200228_202355.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pH było 5.5-6. rano zrobię 6.5-7 i samą wodę wleje u się okaże za 2 dni. Faktycznie wcześniej miałem wodę w okolicach 6.5-7 i nie było tego

@Filozof pH było 5.5-6. rano zrobię 6.5-7 i samą wodę wleje u się okaże za 2 dni. Faktycznie wcześniej miałem wodę w okolicach 6.5-7 i nie było tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6.5tyg.

Terra Flores, Booster i pk w pełnych dawkach co drugie podlewanie. Chcę Boosterem oprysk zrobić ale nie wiem jak często można i boję się żeby liście nie poparzyły się od lampy.

IMG_20200304_124609.jpg

IMG_20200304_123938.jpg

Tu jeszcze taka ciekawostka, że 2 rośliny są takie jak ta z lewej, a 2 jak z prawej. To fota najwyższej i najniższej. Te wysokie od początku nie obrastały w liście tak drastycznie. Cos mi się wydaje, że ok 2tyg dłużej będą potrzebowały.

IMG_20200304_124949.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam dwa criticale ktore wykielkowaly tego samego dnia. Na dzien dzisiejszy obydwa sa zdrowe, ale jeden jest 10 cm mniejszy i caly oblepiony zywica, a ten wiekszy ma duzo mniejsze topy (takie nie do konca dojrzale) i praktycznie nie widac na nich zywicy. Doslownie jakby ten wyzszy mial duzo wiecej wega, ale obydwa krzaki juz od pestki siedza w jednym namiocie  pod jedna lampa. Ta sama ziemia, te same nawozy i identyczne doniczki. Niestabilne geny sie trafily poprostu.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mam identycznie. Ziemia, doniczki kiełkowanie, wszystko takie samo ale na początku nie było widać różnicy. Później 2 wystrzeliły w górę. Te niskie muszę trochę prześwietlić. Wiem, to automaty ale szkoda tych zakrytych szczytów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To chyba normalne. Żeby dochodziły dokładnie w tym samym czasie to tylko klony z tego samego krzaka tak mają chyba. 

Ja mam 4x northern light od RQS i jeden jest karłowaty, ale praktycznie od podłoża oblepiony topami, 2 normalne i jeden niby normalnie się rozwija, ale trichomów na nim jak na lekarstwo. Po drugiej stronie mam 2x cheese i są bardzo podobne (moja ulobiona odmiana jak na razie) i 2x jack i tu jeden jest jak z obrazka,a drugi się wyciągnął jak sativa. 

Wszystkie od RQS jeśli to ma znaczenie, bo podobno niektóre farmy lepiej trzymają standard niż inne.

Teraz zamawiam pestki od dinafem

Edytowane przez doominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, to natura i każda będzie inna ale taka wielka dysproporcja jest aż dziwna i to są dwie takie i dwie takie, jak bliźniaczki. Dodam, że te niższe zaczęły pokazywać płeć jak już te wysokie miały takie 0.5cm kwiaty ale zaczynają nadganiać.

Ale nie przejmuję się tym, a nawet mnie to ciekawi że to nie idzie tak fabrycznie tylko do każdej trzeba podejść nieco inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomocy. Co to może być? Według tabeli wygląda na niedobór cynku ale nie jestem pewny. pH wody 6.5-7 więc nie za niskie. Ma to tylko 1 roślina, taka najbardziej rozwinięta, która bardzo dobrze rokuje

IMG_20200310_124040.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...