Skocz do zawartości
Bimbrownik

Gorilla Glue-Fast Buds/ Panel Led Spider Farmer SF1000

Rekomendowane odpowiedzi

28 minutes ago, Bimbrownik said:

 @doominik cnanna Terra Flores, pk13/14 i Booster. Wszystko obniżam PH- do ok 6.5-7.

Dziś podlać muszę i akurat dziś bez nawozów będzie

Więc na pewno nic jej nie brakuje, może więc przegiąłeś z tym nawozem.

Spróbuj ją przelać dobrze wodą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już prawie 8tyg. Ostatnio przelane wodą, dziś nawozy+ oprysk boostera pierwszy raz, na próbęIMG_20200314_130905.thumb.jpg.2c2327e6b21c22785c02b905a1112807.jpg

Muszę je jakoś wyrównać jednak problem będzie bo te 2 z lewej mają wysokie szczyty i jak obnize je jakoś to odrosty będą miały daleko od światła. To jest właśnie brak LST

IMG_20200314_130949.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano to jest też zależne wsumie najbardziej przewiduje od genów że wystrzeliła jak po spidzie w górę. A te końcówki popalone na bank od nawozow widać że ciemne te liście. Nadgorliwosc gorsza od faszyzmu ?

Ale kwiatostany widać że ładnie idą mimo problemów oby do końca już bez lipy bo polon dostanę po pizdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik nie będę już nic robił, boję się że łamanie teraz może zaszkodzić. Następnym razem będę trenował lat i może siatkę założę. Będzie fajne porównanie ile i jak wyjdzie z treningiem i bez w tych samych warunkach i na tych samych roślinach

@Legalize@LLBanditos fakt, raz dałem nawóz 3x z rzędu bo wyglądało na niedobór i lekko końce liści podpaliło ale tylko na górze, po przelaniu wodą jest dobrze. Tak nawiasem mówiąc to one od początku fazy flo miały końce liści górnych w takim brązowym odcieniu. Rosną i puchną radośnie, mają trochę ciasno ale ponad 40 szczytów jest. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Bimbrownik napisał:

Tak sobie myślę czy nie poobcinać tych mikro kwiatków i gałązek od dołu. I tak z nich nic nie wyjdzie, a energia poszła by do góry

można by było@Bimbrownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny kolor liści. Jak myślicie, taka odmiana czy coś jest nie tak?

IMG_20200324_115150.jpg

Myślę, że gdyby to były niedobory w takim stopniu to raczej by była kaplica, a one rosną. Ewentualnie za blisko światła. Nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...