Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, chciałem zasadzić 1 krzak Bubble gum auto ale nie wiem co do tego kupić.Nie chce wydawać ponad 500 zł na lampy ani nie chce kupywać kilkunastu odżywek 

czym mam to podlewać i czego nie robić?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrzynka jakaś, biała folia, biohumus na veg, burza kwiatów na flo, światło jakieś - świetlówki zwykłe domowe philips lub osram, te skręcane, twist czy tornado. ewentualnie panel led, ja miałem świetlówki i szybko na inne światło przeskoczyłem. Naświetlacz ledison lub panel ledam tak po taniości. Dwa wiatraki komputerowe i działasz. A przede wszystkim nie lenić się tylko czytać. Forum jest od zadawania pytań ale jest to też kompendium wiedzy. Czytaj posty, fotorelacje... Nikt Ci nie poda gotowego przepisu bo nikt nie zna Twoich warunków czy możliwości. W stówce sie nie zmieścisz ale myślę że taka realna kwota to ze 300zł. I przemyśl to auto, ja też się napaliłem na szybkie zbiory ale nic z tego. Następną biorę pełnosezonówkę. Przełączysz na flo tak szybko jak chcesz ale najpierw niech się rozkrzaczy porządnie. Przy auto łatwo popsuć, sam omal nie zabiłem dwóch pomidorków.

I powtórzę, czytać czytać i czytać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie doradzę, ja zielony jak Ty jestem ? Wziąłem co mi pasowało, nie chciałem żadnych mocarzy i wolałem bardziej sativke więc moje to hybrydy z przewagą sativy. Poza tym wziąłem tanie jakieś na początek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tayzilla bierz jakieś tylko nie automaty, bo automaty kwitną bez względu na ilość światła możesz je naświetlać i 24h a one i tak zakwitną po ok 3-4 tygodniach więc jak coś zepsujesz na starcie to możesz mieć małą roślinę z której zbierzesz mały plon, weź jakąś typowo indorową odmianę, geny sativy- bardziej bania wesoła i energia    geny indica-bardziej kanapowiec 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie: @Tester i @Wentyl bardzo dobrze Ci napisali. Na pierwszego krzaka najlepiej pełnosezonówke. Masz większy margines błędu (przy auto nie masz w ogóle) gdyby coś poszło nie tak. Sprawdź pełnosezonowe odmiany polecane dla początkujących w seed bankach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...