Skocz do zawartości
Wentyl

Panel CXA2520 Ledam

Rekomendowane odpowiedzi

No i mamy końcowy wynik BD - 22g. Dwa wczoraj zniknęły ?

Powiem tak, jak patrzyłem jak rosną BD i WW to sobie myślałem, że fajnie by było chociaż z 10-15g z tego wyciągnąć. A tymczasem 22 z jednej a druga dwa razy większa jest w tej chwili i ciągle rośnie. Wyniki też tu wrzucę. Bardzo zadowolony jestem z ilości i jakości. Suszenie muszę ogarnąć jakoś bo za szybko poszło. Powiesiłem w boxie z dwoma wiatrakami i 3 tylko zajęło wysuszenie. Nic, już jest w słoiku, niech dochodzi.

IMG_20200321_042603257.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i przedostatni up w tym temacie, w ostatnim napiszę ile wyszło. Dziś zakończyła żywot WW. Mogłaby jeszcze śmiało postać ale tak właśnie chciałem,  Ogólny wynik z obu uważam za więcej niż udany biorąc pod uwagę, że to moja pierwsza uprawa, mały box, kupa nauki, trochę problemów na początku. Ogólnie fun! Nie wiem czy przenieść to do fotorelacji czy zostawić w oświetleniu, może komuś przydadzą się wyniki spod takiego słonka. Z fartem

IMG_20200402_110033659.jpg

IMG_20200402_112104842.jpg

IMG_20200402_112519704.jpg

IMG_20200402_115110989.jpg

IMG_20200402_124617575.jpg

IMG_20200402_124741216.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak  diody COB  robia swoja robote. Panelik 35W wystarczyl   zeby wychodowac palonko  ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN ano robią, i to całkiem niezłą. Jestem mega zadowolony z wyników. Problem jest tylko taki, że to hobby wciąga ? już bym chciał wiekszego boxa, lepsze słońce, wiecej odmian. Kolorowych. Masz jakieś warte polecenia? Nie potrzebuję killerów, chcę żeby były kolorowe, taka fanaberia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Wentyl napisał:

@CheMsKuN ano robią, i to całkiem niezłą. Jestem mega zadowolony z wyników. Problem jest tylko taki, że to hobby wciąga ? już bym chciał wiekszego boxa, lepsze słońce, wiecej odmian. Kolorowych. Masz jakieś warte polecenia? Nie potrzebuję killerów, chcę żeby były kolorowe, taka fanaberia

Dokładnie wciąga ?. Box już za mały i zamówiłem  większy plus miernik ph?‍♂️

 

Na 35 watowego Leda to Szacun! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suchego wyszło mi 40g równo. Tyle, że trochę przesuszone. Nie wiem jak to robić, żeby schło 7-10 dni, w domu po 2 dniach mam suche. Reasumując: niewielki panelik 35W + czasem doświetlanie blurple ok 25W (z gniazdka) i wynik 66g z dwóch. Chyba nie ma tragedii ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 04/04/2020 o 01:30, Wentyl napisał:

@CheMsKuN wiecej odmian. Kolorowych. Masz jakieś warte polecenia? Nie potrzebuję killerów, chcę żeby były kolorowe, taka fanaberia

Wiesz ja akurat uprawiam tylko kilery i nigdy nie interesowal mnie kolor lisci czy suszu, ale moge Ci polecic Bubba’s Gift od Humboldt Seed . Ta odmiana daje duzo mocnego suszu, a docelowo powinna wygladac tak jak na zdjeciu, fiolet/purpura.

Obecnie na sionka.pl maja promocje do srody 20% na wszystko, i w asortymencie maja wlasnie nasiona Bubba’s Gift od Humboldt Seed.

651291_bubba-039-s-gift-scrog-under-ledhumboldt-seeds-organizationbubbas-gift.jpg


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wentyl z nieba mi spadłeś. Szukałam upraw pod tym ledem, ale nic nie znalazłam, aż do dzisiaj. Zamówiłam philipsa tornado 60w, ale jeszcze nie wysłali, wiec chyba szybko odmówię zamówienie i skusze się na ten panel ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Morenn właśnie dlatego tu opisywałem uprawę pod tym panelem. Fajnie wygląda ale fotorelacji z nim nie ma za bardzo. Jak widać zdaje egzamin całkiem nieźle, jak na Twoją i moją powierzchnię. Jak się będę do wiekszej skrzyneczki przenosił to kupię drugi i zepnę razem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 05/04/2020 o 13:42, CheMsKuN napisał:

Wiesz ja akurat uprawiam tylko kilery i nigdy nie interesowal mnie kolor lisci czy suszu, ale moge Ci polecic Bubba’s Gift od Humboldt Seed . Ta odmiana daje duzo mocnego suszu, a docelowo powinna wygladac tak jak na zdjeciu, fiolet/purpura.

Obecnie na sionka.pl maja promocje do srody 20% na wszystko, i w asortymencie maja wlasnie nasiona Bubba’s Gift od Humboldt Seed.

651291_bubba-039-s-gift-scrog-under-ledhumboldt-seeds-organizationbubbas-gift.jpg

Jaka powierzchnia i jakie dokładnie oświetlenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...