Skocz do zawartości
bodowr

Pierwsza uprawa Indoor Automaty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jest to moj pierwsza uprawa indoor Automatów w namiocie (w sumie druga bo raz sie bawiłem w własnorecznię zrobionym growboxie przy cfl ale nie był to automat). 

Zestaw:

  • Namiot Mars Hydro 70x70x160.                         
  • Led 600w.                                                             
  • Ziemia Plagron BatMix 
  • Donice 15L ( chyba przesadziłem hehe)
  • Nawozy z Canny Terra Flores, Cannazym, Rhizotonic i Boost

Nasiona wszystkie Auto White widow, Northern Light, Amnezia Haze i Royal Gorilla

Po wykiełkowaniu poszły w małe kubeczki 26 stycznia a 10 lutego poszły w docelowe donice. Mam mały problem z Royal Gorilla bo stoi w miejscu już około 10 dni, nie wiem co jej może dolegać? może dać jej szanse?

 

20200210_184356.jpg

20200210_184404.jpg

20200210_184409.jpg

20200210_184414.jpg

20200203_180018.jpg

Stan na dziś 

20200210_191910.jpg

Czy po przesadzeniu w docelowe doniczki podlewać odrazu czy poczekać 3 dni ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie nasiona od RQS, przez te 10 dni jak reszta rosła równo ta mała puściła 2 dodatkowe listki ale żadnego wzrostu ? Wode bardzo powoli chłonie. Jakieś porady? 

Edytowane przez bodowr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę o radę mam 12 tydz. dziewczynek i pare dni temu liści przy szczytach zaczeły zmieniać kolor na rudo-żółty, nir wiem co to oznacza, może doświadczeni growerzy mi doradzą? Zdjęcia są na ledach ale dla porownania dodaje zdjęcie dziewczynki która jest w pełni zielona 

20200417_133128.jpg

20200417_133122.jpg

20200417_133136.jpg

received_587502751974194.jpeg

Pierwsza moja uprawa ?

Dodam że od tygodnia kiedy zaczęły "żółknąć"  leję tylko wodę 

Edytowane przez bodowr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj bez tych lamp jak Dominik pisał ziomus ponieważ serio nie widać nic prócz lamp ?wszyatko ładnie ale no te ledy to zdjęcia bez lamp ? dobrze ze na oudo3nie muszę gasic światła choć z fleszem czasem przypał haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak teraz to wygląda? Jakiś powód tych żółtych liści ?

20200417_134516.jpg

20200417_134527.jpg

20200417_134532.jpg

Edytowane przez bodowr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem krzak poprostu dochodzi, i pobiera juz sobie z lisci potrzebne mu substancje to rozwoju topow. Nie przejmowal bym sie tym.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leję samą wodę bo planuję 1-2tyg ścinkę. Były karmione wydaję mi się że regularnie co 2 dzień na flo ddostawały wszystko od Canna (Flores, Rhizotonic, Cannanyzm, Boost i PK) Może focha strzeliły że skończyło się dobre stołowanie hehe . Zostaje przy laniu wody żeby wypłukać dziewczynki. Myślę że jak na pierwszą uprawę bez wiedzy która nabyłem w trakcie uprawy i nabywam nadal efekt jest zadowalający ? Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy one za szybko nie "żółkną"? Wytrzymaja do ścinki 1,5tyg ?  Czy lepiej już się do tego przymieżać? 

20200420_185811.jpg

20200420_185805.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...