Skocz do zawartości
Ciniminis13

Zła wilgotność

Rekomendowane odpowiedzi

15813393041423829319113895381612.thumb.jpg.2c43ef029cea1eeaf03eea2a7a5f08e4.jpgSiemano ludziska, wystartował em z projektem, i jakoś mi idzie, ale mam kiepska wilgotność w dzień,(w nocy 70%)koledzy  na forach mówią że dużo osób uprawia bez nawilżacza i jest ok nawilżają w nocy. Umnie ma się to tak że wstawiłem nawet dwa nie dawały rady zbędnie marnowany prąd max 36% przy DWÓCH. Pod lampa owszem nawet 70 ale tyle pary że Popaliło listki .Jak widać jest ok specjal ma 10 dni (dolny prawy róg) panny maja się dobrze. 

Pytanie 

1.Bez obaw mogę tak uprawiać jak do tej pory? I jak długo? 

2.Jaki nawilżacz polecacie 1m2?

3.ile stracę przy takiej wilgotności? 

4.Czy ten projekt się uda dokończyć z tą wilgocią? 

5.rozwiazanie,moze nawóz czy coś t a m takiego istnieje? 

6 dlaczego umnie tak jest? W domu mam 60 70 % 

7.cdn

Edytowane przez Ciniminis13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patrick @doominik , odpaliłem 600w mh, wysokość około 40 cm od szczytu z spreaderem, wentyl td silent 500( na drugim biegu aktualnie pracuje), ogarnia  temperature. Wloty dwa pasywne otwarte. Zmieniam biegi jak nie ogarnia temperatury, dopóki nie ogarnie, na pierwszym  też pracuje. Dwa wentyle mieszajacy jeden w kierunku lampy i jeden robi wicherek roslinkom. Wsaadzilem też nawilżacz w róg obok mieszka aby nie dmuchal pod lampę.  I tak mam ustawione dam jeszcze parę butelek po przecinanych z szmatkami może trochę się polepszy. To są kushe więc twardziele dadzą radę a jak to siema do plonu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...