Skocz do zawartości
Hermann

Światło

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Tester napisał:

@Hermann jak na parapecie? jak chcesz aby prawidłowo rosła w domu to musisz mieć boxa 

Ja w sierpniu jak zaczynałem swoją przygodę to w 1litrowej doniczce wrzuciłem jedno nasiono. Myślałem że nie wyrośnie ale jednak wyrosła i stała u mnie na parapecie. To już tam chuj że ją nawozem przenawoziłem ale to taki 1 test był żeby zobaczyć czy wogóle cokolwiek wyjdzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Wentyl napisał:

@Scatman i co się z nią stało? Uzbierałeś coś czy padła?

Jak tak sobie poczytałem że z litrowej gówno wyjdzie to ją wyjebałem ale według mnie nawet na parapecie jednak coś wyjdzie. Głupi byłem że ją wyrzuciłem bo fajnie rosła ? 

Teraz w fotorelce mam 30 dniową sadzonkę i nawet nie czuć jej a hoduje bez filtra ? 

Na forum podobnego tematu widziałem jak ludzie w pół litrowych butelkach hodowali zajebiste rośliny co mi do tej pory żadna taka nie wyszła w doniczce 5 litrowej. Naprawdę kozacko to wygląda panienka w 0,5 butelce ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Scatman sąsiadka niedaleko miała na parapecie Marysię, to starsza kobita i pewnie nawet nie wiedziała co jej rośnie. A krzaczor był zacny ?. Może i coś wyrośnie na parapecie, pytanie ile to zajmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13/02/2020 o 07:40, Wentyl napisał:

@Scatman sąsiadka niedaleko miała na parapecie Marysię, to starsza kobita i pewnie nawet nie wiedziała co jej rośnie. A krzaczor był zacny ?. Może i coś wyrośnie na parapecie, pytanie ile to zajmie.

Jak masz wystarczająco słońca to napewno wyjdzie cos? co prawda nie dużo ale wyjdzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziomkowi dalem kiedys sadzonke Amnesia Haze (fem. sezon) taka tygodniowa. Mial sobie sprawic boxa, ale co do czego to plancik wyladowal na parapecie w pokoju goscinnym. I jakis czas puzniej bylem u niego na imprezie, to krzak byl bardzo niski, ale o dziwo wytworzyl spore topy. Takie pojedyncze zbite topy o srednicy okolo 3cm. Na moje oko 10gram suchego. Moim zdaniem gra nie warta swieczki, box jest o wiele bardziej oplacalny.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...