Skocz do zawartości
Nornik

Susz CBD a THC dylemat ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Może w skrócie opiszę mój problem, uzależnienie od opiatów z powodu bardzo silnych bólów kręgosłupa. Dobre czasy się skończyły i teraz Dorety zapiszą 1 op 90 szt na 45 dni góra. Postanowiłem spróbować z suszem CBD. Znalazłem kogoś kto zajmuje się sprzedażą suszu takiego 5G Marihuana Medyczna Najlepszy Susz CBD z Amsterdamu AK-47 Amnesia , który twierdzi że to mi na pewno pomoże. Twierdzi również , że działa aktywnie na "psyche" ( dobre samopoczucie i.t.d.). Zacząłem zagłębiać się na stronach o tej tematyce i na tym forum w opisy tematów i stwierdziłem , że nie do końca jest tak jak mi ten facet sprzedający opowiadał - susz CBD to nie to samo co THC - mam w związku z tym prośbę. gdzie znaleźć dilera , bo jak czytam ta z THC to tylko u nich. Czy kupując susz z małą zawartością CBD będzie lepszy od tego z zawartością dużą. Chciałbym spróbować i tej maryśki z CBD jaki z THC. Ból mojego kręgosłupa jaki moje samopoczucie jest straszne , a młody to już nie jestem. Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nornik możesz spróbować z olejkiem CBD, ale nie sądzę że pomoże, próbowałeś fizjoterapi odpowiednich masaży ? Susz z THC u nas nie legal, chyba że załatwisz sobie recepte ale z tym też lipa jak narazie w Polsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Tester napisał:

@Nornik możesz spróbować z olejkiem CBD, ale nie sądzę że pomoże, próbowałeś fizjoterapi odpowiednich masaży ? Susz z THC u nas nie legal, chyba że załatwisz sobie recepte ale z tym też lipa jak narazie w Polsce

Olejek sądzę , że nie wiele pomoże. Ale co do tej wypowiedzi sprzedającego to prawda co mówi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak - są to bardzo duże zmiany zwyrodnieniowe - rehabilitacje nie wiele pomogły , dalej to samo i uszczuplona sporo kasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Tester napisał:

@Nornik ale z czego to się zrobiło, może potrzeba ćwiczenia odpowiednie? + dieta

Charakter mojej pracy obecnie jestem od paru lat na emeryturze pracowałem jako zawodowy kierowca przez 45 lat. może dasz jakieś namiary na THC ? w czacie można pytać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Tester napisał:

@Nornik przez internet w Polsce to Ci raczej wała zrobią i wyślą bez THC albo nic 

To jak inaczej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Cedzik napisał:

@Nornik no albo na własną rękę szukasz dila albo uprawiasz sam, chyba że do holandi pojechać ale to koszty wiadomo

"szukasz dila" miejsce w wawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojemu tacie preparaty CBD bardzo pomagają na kręgosłup. Po operacji zaczął je zażywać i odczuwa znaczą różnicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja od wielu lat pracuje jako wózkowy i mam ciągle bóle kręgosłupa od kiedy zacząłem kupować dobre olejki cbd ból niemal całkiem ustąpił. Więc cbd przynajmniej mi pomaga. Ważne żeby kupując brać od sprawdzonych producentów, z wysokim % cbd (oczywiści za 10% olejek dasz dużo więcej jak np. za 5%) zwróć też uwagę na sposób ekstrakcji. W internecie jest wiele tematów na temat jak wybrać dobry olejek cbd więc po prostu wpisz w Google i szukaj. 

Olejki są na prawdę spoko więc polecam. 

Na koniec drobna uwaga, zamawiając olejki uważaj żebyś się nie przejechał bo wiele osób wystawia olejki które po wpisaniu "olejek cbd" wyskakują w wyszukiwarce a w składzie nie ma nic z cbd tylko np wyciągi z mięty i innych ziół, dlatego przede wszystkim sprawdzona marka i wysoka ilość cbd. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Tester jak codziennie po 8/9 h siedzisz non stop na dupie to wszystko oddziałowuje na kręgosłup. Praca siedzącą jest dla kręgosłupa straszna a tym bardziej że ja mam wózek boczny na wysokie składy więc ciągle głowa w górę i w lewo wykręcona, ból z pleców przechodzi na szyję i z tego również biorą się bóle głowy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mogę śmiało polecić olejki CBD, mi pomogły w walce ze stresem a w swojej pracy mam go pełno i lepiej zasypiam i wysypiam się odkąd biorę, tylko właśnie ważne jest to aby dobierać odpowiednią dawkę to do odpowiedniego problemu, no i ta jakość jest bardzo ważna trzeba uważnie patrzeć się na skład bo to ważne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...