Skocz do zawartości
mirecki

Auto Moby Dick X-treme, Auto White Widow/ Hps 150/0.33m2

Rekomendowane odpowiedzi

Mała aktualizacja. Minął już 8 tydzień flo. White window pięknie pachnie cytrusami ? jakieś sugestie, podpowiedzi mile widziane. 

IMG_20200425_165137.jpg

IMG_20200425_165128.jpg

Mam jakieś wrażenie jak by roślina hmm stanęła w rozwoju? Poleci jeszcze minimalny fryzjer i na następny weekend kosa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym leci kosa. Po kosie topy lecą na tydzień do wody a później suszenie więc pewnie za 1,5-2 tyg dam znać ile wyszło suchego. Ww niedopatrzłem i ją ciut od lampy zaczęło palić. 

IMG_20200502_115917.jpg

IMG_20200502_115858.jpg

IMG_20200502_115849.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dzięki. Ogólnie Moby Dick ładnie zbity, miałem co przy nim robić. Ww już mniej zbite topy ma,jutro dokończę bo dzisiaj już czas nagli i myślę że druga "5" ta większa będzie pełna. Słoiki przygotowane i zaraz do słoików litrowych lecą topki. Zalewane będą kranówką przefiltrowaną. 

IMG_20200502_164507.jpg

IMG_20200502_164413.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną 

Moby Dick - ok 45g 

White Widow - 25g ( zostały jeszcze do wysuszenia 3 słoiki więc oscyluje też w dranicy 40g). 

Palilem jak na razie White widow i ogólnie klepie w miarę dobrze, wczoraj przed śniadaniem zapaliłem z lufy to nie powiem że pierwsze 10 minut  było grubo a to były może 2 max 3 buszki. Było by może więcej ale box mi się wywrócił i coś mogło wywiać z niego ale raczej nie wiele (oby nie wiele bo mieszkam na samej górze a pode mną sąsiedzi ?). Przypominam że topy są po WC więc niech Was nie dziwi ich wygląd. 

IMG_20200511_210641.jpg

IMG_20200511_210634.jpg

Tutaj mam ok 6g (których nie wliczałem w wynik ogólny) i są tu sampelki obu panienek więc na blanta w sam raz. 

15892256021547717935727828958651.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Andi po WC jeszcze nie próbowałem. Ogólnie to do blatów stosuję filtry węglowe ale hmmm jutro dam znać bo jak palilem to bardziej skupialem się na efektach (sex po White widow nawet spoko, jutro zobaczę jak po Moby Dicku) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Oglądam zakończone fotorelacje i przypadkiem trafiłem też na tą, jedna z lepszych, świetnie ci to wyszło. 👊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...