Skocz do zawartości
mirecki

Auto Moby Dick X-treme, Auto White Widow/ Hps 150/0.33m2

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

marijuana-deficiency-chart-jorge-cervantes.thumb.jpg.1d49b5e93610690d0c6d164662e41ce6.jpg

@HolenderskiGrower Wg rozpiski, to może być nadmiar potasu lub niedobór któregoś z mikroskładników. Jako, że to dopiero 4 dnień kwitnienia to zgaduję, że kolega zapodał od razu sporą dawkę nawozu na bloom. 

Ja bym przepłukał krzaka i na razie dał mu odpocząć-nawozy na bloom na początku kwitnienia są potrzebne w małych ilościach, roślina jeszcze będzie się wyciągać i tak od 3go tygodnia trzeba ją traktować ostrzej z P i K. 

Edytowane przez doominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem podałem nawóz ale podałem 1/3 dawki. Podlewalem dzisiaj już samą wodą z super vit tylko i zobaczymy. 

A co sądzicie o tym podlewaniu mineralnych nawozów co napisałem post szybciej? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mirecki napisał:

czy mogę za każdym razem podlewać z nawozem tylko o zmniejszonej dawce? 

@mirecki cały czas nawozem podlewać w glebie to można przenawozić, raz woda raz nawóz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to idzie jako tako, lekko podsuszone ale będę teraz częściej zaglądał. Podsypalem nieco ziemią i podlałem samą wodą. Na moby dicku nie usunąłem liści przesuszonych więc wygląda to tak a nie inaczej. Jak macie jakieś uwagi to śmiało. 8 dzień kwitnięcia, 27stopni i 70% wilgotności. 

IMG_20200306_074538.jpg

IMG_20200306_074528.jpg

IMG_20200306_074513.jpg

IMG_20200306_074451.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wcale nie wyglada na przesuszenie tylko na powazne przenawozenie, liscie sa mocno popalone a nie wyschniete z braku wody. Na poczatek przez okolo 1 - 2 tyg. nie podawal bym zadnych nawozow i podlewal bym czysta woda.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40 dzień życia i ok 13 flo. Temperatura ok 28 i wilgotność ponad 70. Kiedy zbijać wilgotność? Czekać jeszcze aż lepiej się wykształcą topki? Moby Dick bardzo ładnie wygląda (przepalone listki są z ostatniego przenawożenia i chyba tak na razie zostaną), White window wygląda nieco słabiej jeśli chodzi o kwitnięcie ale też źle nie jest. Lekki fryzjer był, dostały dzisiaj po 1,5l wody + 1/2 dawki Hesi bloom + super vit. 

Mam nadzieję że do świąt już coś będzie. Macie jakieś uwagi? 

IMG_20200311_100912.jpg

IMG_20200311_101032.jpg

IMG_20200311_100945.jpg

IMG_20200311_101013.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Legalize@LLBanditos kurcze dodaję sam nawóz na flo i to na chwilę obecną ok 1/2 zalecanej dawki +super vit . Jutro podleje czystą wodą a koło wtorku dodam jeszcze phosporus plus i zobaczymy jak to będzie. 

 

@Bimbrownik kurcze było by wspaniale bo na święta wypada 5 tydzień kwitnięcia. 

Podrzucę jutro kolejne foto. 

A tak nawiasem mówiąc to też tak macie że bez względu ile fr ma stron to przeglądacie wszystkie ale najwięcej czasu zajmuje Wam oglądanie dokonań innych czy tylko ja tak mam? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik to prawda. Miko tego że coś tam wiem wolę się jednak upewnić i pytam. Poza tym jest sporo osób które to codziennie przegląda i czyta - uczą się. Dla takich osób warto zadawać na pozór banalne pytania bo często przy stwarzają o zawrót głowy. Fajnie że jesteście ?

Edytowane przez mirecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki Ja lubię czytać różne ciekawostki najlepiej w robocie jak mam nocki ? weź przelej ja tak aby dołem przelecialo niby OAZA ma odpowiednie PH ja daje kranowka od staną cała noc wsumie od kad mi zaczęła kwitnąć daje cały czas herbatę z bananów co podanie raz na 2tygodnie wsumie nie całe  leje tyle że przeleci dołem mam podstawkę i jak mało jest w niej to kładę i od dołu mi pobiera ułatwia mi to życie.. Nie chcę Ci  spamować ale łap na zachętę ? teraz będę robić jak przyjdą pokrzywy naturalny nawóz z gówna krowiego i pokrzywy taki koncentrat na wzrost na oudoor 

IMG_20200313_132028.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...