Skocz do zawartości
mirecki

Auto Moby Dick X-treme, Auto White Widow/ Hps 150/0.33m2

Rekomendowane odpowiedzi

@mirecki

9 godzin temu, mirecki napisał:

tylko te listki mnie martwią. 

wilgotność wydaje mi się że przydało by się podnieść 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj wiecej zdjec i lepszej jakosci. Jak wysoko masz swiatlo? Dupy ci raczej nie uratuje bo sam jestem bardziej zielony niz moja mała ale bez lepszych zdjec nikt ci nic nie doradzi

Edytowane przez Kalafior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki mi się też wydaje że z wilgotnością coś nie tak, może miernik jest lipny?  podlewasz ją wodą? wentylacje masz sprawną ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Andi mam teraz ok 67%, ściany boxa są wilgotne, wentylacja śmiga, mieszający też ciągle działa. Dałem lampę ok 10 cm wyżej bo przeszło mi przez myśl że to to może być problem.

Jutro leci lst i podleje już wodą z hesi tnt. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mam lst. Podlałem 1,5l wody ( hesi super vit + tnt +pH Perfect od advanced na ok 1/3 zalecanej dawki na dzień dobry). Co do poprzednich zdjęć to problemem była za nisko lampa. Uważacie że na tym liściu wychodzi deficyt azotu? 

IMG_20200223_145524.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co raz piękniej się tu robi. 22 dzień, temperatura 25,5 stopnia, 76% wilgotności. Podlane zostały w niedzielę po ok 1,5 litra wody(+ witaminki) na wiadro. Lst zepsułem (za słabo przymocowałem je i wziuum do góry). Myślałem żeby zrobić scrog'a ale nie wiem na jakiej wysokości dać siatkę i kiedy ją dać, pomożecie? 

IMG_20200226_185057.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@HolenderskiGrower ale temperatura mi spadnie. Ogarnę może 20/4 zobaczymy,bo na chwilę obecną lecę 24/0 a warunki super. Czekam aż zacznie kwitnąć i dołożę jeszcze 3 żarówki ledowe o zbliżonej ilości kelwinów do tego hpsa co teraz mam i mam nadzieję że będzie super. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczęło się ? od wczoraj zaczęły panienki kwitnąć. Zrobiłem jeszcze raz lst i myślę że teraz już będzie jak należy. Podlałem je wodą z nawozami (1,5l wody + 1/3 tnt (ostatni raz tnt i koniec), 1/3 bloom complex, 1/3 hesi bost+pH Perfect Micro 1/4 i ok +/- 1,5 kropli super vit). Jak długo trzymać nawilżacz jeszcze w środku?na chwilę obecną 76% wilgotności. 

IMG_20200228_182755.jpg

IMG_20200228_182755.jpg

IMG_20200228_174100.jpg

IMG_20200228_174109.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 dzień kwitnięcia i u Moby Dicka coś się dzieje. Dokładam jeszcze 3 żarówki ledowe żeby było więcej światła. To prawda, że przy nawozach mineralnych stosuje się zasadę 1 podlanie z nawozem i 3 podlania tylko wodą czy mogę za każdym razem podlewać z nawozem tylko o zmniejszonej dawce? 

IMG_20200301_140317.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...