Skocz do zawartości
mirecki

Auto Moby Dick X-treme, Auto White Widow/ Hps 150/0.33m2

Rekomendowane odpowiedzi

@mirecki ja czasem sprawdzam zawartość wody wilgotności w ziemi po przez miernik wbijam w brzegi doniczki nawet do połowy i patrzę dla pewności czy już chce pić jak nie jestem pewien czy doniczka jest lżejsza niż była korzeniom chyba nic się nie stało bo jak widać to rośnie w pełni sił pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie znam się aż tak ale myślę że im jeszcze trochę czasu trzeba. Jakimś boosterem podlej albo pk i może napuchną.

Co do podlewania to zamiast mierników czy wagi, wsadź palec w ziemię i wyczujesz czy jest wilgotno. Najszybsza i najprostsza sprawa. A jak nie masz pewności to żonę zapytaj, może zna się na kwiatach lepiej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co pisza producenci rzadko kiedy sprawdza sie w praktyce niestety.Te krzaki jeszcze troche potrzebuja minimum 2-3 tyg. Teraz by sie jakies pk przydalo.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotka kontrolna po tygodniu czasu. Minął już 7 tydzień flo. Moby Dick dostał fryzjera i nawet nawet to wygląda. Ww poprawiła się ale nadal jest "rzadka" przynajmniej w moim odczuciu. Obie roślinki zostały dzisiaj (oraz 2 dni temu) podlane : 1,5l wody =cal-mag, pk 13-14,hesi super vit, bloom complex, phosporus plus oraz boost. Trichomy u jednej i drugiej roślinki mleczne i u Moby Dicka znalazłem miejscami kilka bursztynowych. Mam nadzieję że jak pójdzie wszystko dobrze to na następny weekend kosa. Szkoda tylko że nie zaopatrzyłem się w ripena. Fot 1-moby,fot 2-ww.

IMG_20200418_181252.jpg

IMG_20200418_181308.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...