Skocz do zawartości
mirecki

Auto Moby Dick X-treme, Auto White Widow/ Hps 150/0.33m2

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, zwracam się z pytaniem. Mam zamiar poodciagać od siebie nieco szczyty żeby więcej światła docierało w głąb rośliny i chciałem powbijać kijki takie jak od storczyków w ziemię w doniczkę, mogę bez problemu po samych krajach czy raczej spore szanse na uszkodzenie korzeni?

22 dzień flo, temperatura ok 32stopnie i 45-48% wilgotności powietrza (już bez nawilżacza lecę), dostały dzisiaj po 2,25l na doniczkę ( 1 kropla super vit i ok 1,5ml bluh complex). 

IMG_20200320_184937.jpg

IMG_20200320_184921.jpg

I jeszcze jedno, mam teraz możliwość doświetlać w różnych cyklach i zastanawiam się czy roślina nie dostanie jakiegoś szoku bo przez cały czas lecialem 24/0. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mirecki napisał:

I jeszcze jedno, mam teraz możliwość doświetlać w różnych cyklach i zastanawiam się czy roślina nie dostanie jakiegoś szoku bo przez cały czas lecialem 24/0. 

mozesz jej dać 18/6 

1 godzinę temu, mirecki napisał:

chciałem powbijać kijki takie jak od storczyków w ziemię w doniczkę, mogę bez problemu po samych krajach czy raczej spore szanse na uszkodzenie korzeni?

@mirecki jakieś uszkodzenia mogą być ale nie powinno się zbytnio nic stać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwracam się do Was z zapytaniem. Mam kilka takich odrostów na obu roślinkach. Wywalić je żeby nie potrzebnie roślina dawała w to swoją energię czy zostawić bo może akuratnie będzie (chociaż na 1 bicie). 

Poza tym jedno mnie zdziwiło. Podlewam obie taką samą ilością wody i zawsze razem ale dzisiaj jak sprawdzałem to jedna wypiła prawie wszystko a druga może połowę z tego bo czuć było że donica jeszcze ciężka troszkę. Nie wiem co o tym myśleć, obie od tego samego producenta. 

IMG_20200324_131133.jpg

IMG_20200324_131125.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki na jedno bicie to spokojnie będzie, twoja decyzja jak masz miejsce w boksie to bym zostawił. Z tym podlewaniem może miałeś schiza, rośliny raczej nie są idealnie identyczne i ich systemy korzeniowe więc może jedna bardziej wchłonęła wodę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić, 6 tydzień flo już za mną i wczoraj rozpoczął się 7. Topki oszronione, trichomy mętno- mleczne ale miejscami kilka bursztynowych nawet znalazłem (brak fot niestety ;/). Dostaną jutro jeszcze jedno podlanie i dobrze podkarmie nawozem i myślę że we wtorek ścinka ewentualnie za tydzień a później topy do słoika z wodą na tydzień może 1,5. Widziałem u niektórych na fr że nie scinali tylko suszyli w donicach, tzn zasuszali kszaka. Jak radzicie robić tak czy tradycyjne cięcie? 

IMG_20200410_192456.jpg

IMG_20200410_192509.jpg

IMG_20200410_192520.jpg

IMG_20200410_192530.jpg

Takie pytanie odnośnie white widow. Ta gałąź już raczej nie spuchnie prawda? Ewentualnie co zrobić żeby jeszcze ją lepiej wzięło? Np dać krzaki na noc na pole żeby temperatura sprawiła żeby były w stresie i lepiej ją oszroni i nieco napuchnie? 

Temp 25-28, wilgotność 42-48% przez 3/4 życia leciały na 24/0 później 18/6.

IMG_20200410_192956.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik ale to automaty więc według mnie to już za nie długo kosa. Dla tego napisałem że chyba w następnym tygodniu kosa bo na moby dicku znalazłem już kilka bursztynowych więc chyba już najwyższą pora no ale sam do końca pewien nie jestem. Tydzień czy dwa mnie nie zbawi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...