Skocz do zawartości
mirecki

Auto Moby Dick X-treme, Auto White Widow/ Hps 150/0.33m2

Rekomendowane odpowiedzi

Nasiona : 2 automaty
Lampa - philips 150w 18000lm hps   tryb 24/0h
Box: 50x50x130 wyłożony mylarem
Ziemia : lightmix od biobizz
Doniczki: okrągłe 8,5l
Wentylacja : wlot pasywny, wylot :Axial flo 125mm, 185m3/h+mieszajacy
Nawozy : hesi pack
Mój pierwszy indoor

Podlewam oazą biedronkową. 

Planuje zrobić tu trening lst


Krzaczki mają 3 dni, wilgotność jak na razie ok 45%,do tacek nalalem wody + nakrętki z wodą koło sadzonek. Na dniach mam mieć nawilżacz. Pierwsze zdjęcie po 3 dniach, następne już dzień po w boxie. Jak coś to podpowiadajcie bo to mój pierwszy raz. Z fartem! 
 

IMG_20200206_150652.jpg

15810674214907820164122545326318.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Światło 24/0h aby utrzymać temperaturę, mogę zrobić kilka trybów swiecenia żeby dać roślinom odpocząć? Np., 5h św i 0,5h ciem, później znowu 3h św i 0,5h ciem. Myślałem też o daniu mini produkcji CO2, jakie macie doświadczenia z tym związane? Jedni mówią że jest sens inni że nie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik to wiem o tym, ale zastanawiam się nad tym co dobrze podlewam, ziemie mam prawie suchą jak otwieram boxa i leje aż wypłynie (tak delikatnie) bo nie jestem w stanie być często przy nim. Mam doniczki 7,5l, zmienić je na np 9 czy nawet i 11? Miejsce mam a zależy mi na plonie i dobrej jakości. Czy nie zrobi mi to aż tak dużej różnicy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy. Wilgotność w boxie 20%, dzisiaj przesadzam do medium docelowego i wchodzą 10-cio litrowe wiadra. Nie mogę tylko wilgotności podnieść. Mam nawilżacz ultradźwiękowy, po nocy dookoła wlotu boxa mokro jak cholera jedynie co się zmieniło to temperatura która wyskoczyła na aż 40 stopni. Jak dałem nawilżacz do boxa to wszystko wyciągał wiatrak, odpalę jeszcze mieszający i dam jeszcze raz nawilżacz i skieruje na rośliny (dobrze rozumuje? Jak źle to mnie poprawcie i podpowiedzcie) na tą chwilę 7 dzień życia roślinek (te białe plamy to raczej brak wody ale już wraca do normy) . Pozdro! 

15814320381314033508121587136704.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...