Skocz do zawartości
mirecki

Prawidłowa metoda pomiaru temperatury + CO2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na chwilę obecną sprawdzam na "sucho" całego boxa jaka bd temperatura, wilgotność itp. Szybciej ten przekaźnik miałem na tym styropianie ale nie był on przykryty tekturą i łapał nawet i do 40 stopni, przeczytałem żeby osłonić czymś z racji promieniowania, czy dobrze dokonuję pomiaru? Na chwilę obecną mam prawie 28 stopni ale widzę że jest tendencja spadkowa. Gdy daję rękę nad doniczkę na wysokość ok 20/25 cm czuć ciepłe powietrze lecz nie gorące (hps 150), założyłem rurę spiro również (widać na odbiciu foto). Będę tam automaty, uważacie że generator CO2 poprawi plony? 

15804829427935088029441302823872.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, mirecki napisał:

uważacie że generator CO2 poprawi plony

przy większej uprawie by się można było pobawić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, Tester said:

przy większej uprawie by się można było pobawić

Myślałem żeby zrobić z butli 5l na drożdżach winnych ,mam ciut miejsca ale jak Twierdzisz że mało opłacalne to chyba szkoda sb dupe zawracać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poprzedniej uprawie podawalem CO2, w aktualnej nie podaje  i nie widze zadnej roznicy. Moim zdaniem gra nie warta swieczki.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...