Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jedna z siedmiu, zrobiłem dla nauki, aby nie popełnić błędu, reszta z jednodniowym, opuznieniem, Chyba ok. 

IMG_20200131_104656.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak no przecież wyszła taka mini zielona,foto zlej jakości innego nie mam jak zrobić sprzedałem lepszy fon

Edytowane przez Koper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co koledzy chyba będę miał problem z nocą puzniej, skoro wentylator wyciągający ma chodzić 24h to poco mi te grzałki do Boxa które o 2 stopnie podnoszą temp on  wszystko wyssie, doradźcie. 

To foto po paru godz 

15804863789992299819668112373148.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeśli mam w growbox  temp 24,c  a w propagatorze 29, c, lampę podnieść wyżej czy może zostać, wilgotność 77 w propagatorze własnej roboty 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@HolenderskiGrower ja też się uczę ale najgorsze co można zrobić to  zacząć popadać w panikę, wszystko z  luzem, a powinno się  udać, też chciałem jak ty auto ale jak za zaczęłem się dokształcać to według mnie lepsze są fem na pierwszy raz, prawie to samo, trochę więcej roboty a w zamian więcej doświadczenia. Ale dłużej trzeba czekać. Dobrze że  masz ten nawilżacz bez niego słabo było by.obserwacja leci. Umnie wszystkie z RQS

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Koper

8 godzin temu, Koper napisał:

też chciałem jak ty auto ale jak za zaczęłem się dokształcać to według mnie lepsze są fem

fem czyli feminizowane nasiona, automaty również są feminizowane, chodziło Ci pewnie o normalne odmiany nie automatyczne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester podrzucam brakujące słowo: photoperiods?

odmiany tradycyjne, gdzie kwitnienie wywołuje się poprzez zmianę cyklu naświetlania nie musza zajmować wiele więcej czasu niż automaty-bo dla większości to jest powód wyboru automatów. Są odmiany szybko kwitnące i spokojnie można im zrobić veg prze 4-5 tygodni i potem dochodzą w 7 tygodni po zmianie czasu naświetlania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik @Tester panowie nowe foto, mam wrażenie że zacznie się wyciągać propagator mam wysoki 27cm od podstawki, mh 250 w na wysokości od propagatora. 5cm żeby plasytyku nie stopiła. Chcem dziś podlać z canna Rhizotonic, dobry pomysł 

 

 

 

 

IMG_20200201_111201.jpg

IMG_20200201_111206.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymam w własnej roboty propagatorze, temp box 24 a w propagatorze 29. PROPAGATOR WYSOKI NA 27 CM I od niego 5 cm lampa aby plastik nie topiła. 

16 minut temu, Wiesiu napisał:

@Koper ja bym ich jeszcze nie podlewał, trzymasz roślinki 5cm od lampy ? jaką masz temperature?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie bo już ogłupiałem albo nie pamiętam, denerwuje sie ?niepotrzebnie. 

Box na noc zamykamy szczelnie wszystkie wloty, otwory otworeczki itd aby światło nie dochodził tak? 

Bo ja tak robię i jeszcze ( niestety muszę bo wentylacja zamiast wyciągać to wciąga z podwórka, ale plus jest taki że nie jestem podłączony do wentylacja domowej (wykułem w ścianie nośnej otwór,dałem wywiewke, itd) A TAK NA MARGINESIE DZIŚ MATKA ODEBRALA Z SKRZYNKI RACHUNEK ZA PRĄD  ALE ZŁA  BO SKĄD, JAK TO, AZ TYLE. W razie co  to pedze bimber na elektrycznym. Ona wie że takie rzeczy robiłem i zresztą robię. Zanierzam nadpłaty robic i będzie git z mamuśka. 

Wracając ją zamykam też otwór od wentylatora wyciągając, no bo muszę bo by miial temp jak na podwórku w box

Czyli Boxa ma pancer niewiem czy to dobrze może hhhmmmm@Wiesiu @doominik @Tester @HolenderskiGrower

Doradźcie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...