Skocz do zawartości
Fijałek

3 dzień i nie wiem, czy muszę ratować roślinę.

Rekomendowane odpowiedzi

Tak zaczyna kwitnąć więc zmień nawozy z wegetacji na FLO 

Ja osobiście lecę na samej herbacie z bananów żadnych chemii nie stosuje dopiero na oudoor mam zamiar organiczne stosować... A moja panienka leci jak na razie bez żadnych objawów koronawirusa haha 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 3-4 dni liście wiatrakowe mi opadają i gniją.. Kolory jakie maja wyglada na brak wapnia i może potasu. Problem sie zaczął od dawania nowych nawozów floores i boost oraz cannazym wysztko z Canna. Było pół dawki. Teraz je czesto podlewam samą wodaą, żeby wypłukać nawozy. Można w jakiś szybki sposób dodać te wapno np.?

20200319_162328.jpg

20200319_162339.jpg

20200319_162421.jpg

20200319_162447.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się takich pozbyłem ale teraz wiem, że nie potrzebnie. Lepiej zaczekać aż roślina hmm wyssie wszystko z tych liści i jak same całkiem padną to w tedy je usunąć. No chyba że jestem w błędzie to mnie poprawcie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam jeden listek chyba taki i zaczynam się martwić czy nie ma doboru jakiegoś reszta liści zdrowych i jest w fazie Kwit ienia ale dokupikem resztę nawozow cała gromadke grow ? jestem ciekaw dalszej akcji w ponkach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Legalize@LLBanditos napisał:

Tez mam jeden listek chyba taki i zaczynam się martwić czy nie ma doboru jakiegoś reszta liści zdrowych i jest w fazie Kwit ienia ale dokupikem resztę nawozow cała gromadke grow ? jestem ciekaw dalszej akcji w ponkach ?

A pierdoli*ie u mnie też jeden zdycha ale to dolny stary pierwszy z pierwszych więc nie dzwonie do Dominika @doominik ? pozdro growerzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z roslin która nie ma kwiatow ciagle opada i wstaje. Ten wentylator co mam, na początku dmuchał mocno, a teraz nawet nie czuć żeby wciągał. Myślę, że się dusi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Kwiaty trochę już podrosły, ale dawałem pół dawki. Chciałbym jeszcze zdążyć dać 1-2x pełną dawkę, ale mogę nie zdążyć, bo kwiaty maja biały pyłek. Jak myślicie ile jeszcze mi zostało czasu do ścinki?

20200401_140953.jpg

20200327_110004.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym podlal jeszcze raz 100% dawki i potem przeplukal krzaki.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to by sie tam jakies  PK przydalo, nie wiem czy masz ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dgl Pk to mineralny nawoz dla roslic w zaawansowanej fazie kwitnienia. Utwardza topy i zwieksza ich mase.  Ja osobiscie stosuje PK13/14 od Plagron,  ale rownie dobrze mozna uzyc Ripen.

Edytowane przez CheMsKuN

Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...