Skocz do zawartości
Fijałek

3 dzień i nie wiem, czy muszę ratować roślinę.

Rekomendowane odpowiedzi

@Dgl ja jako, że uprawiam w hydro, to mam tych butelek trochę.

Jeśli chodzi o zestaw bazowy, to zacząłem od GHE trio, a na drugi cykl miałem już zestaw advance nutrients ze względu na ich pH perfect (muszę regularnie zostawiać krzaki na kilka dni i te nawozy są najbezpieczniejsze).

Teraz kupiłem jeszcze canna aqua flores, bo są bardzo dobre i wychodzą coś koło połowę ceny advance, który będę używał tylko jak muszę wyjechać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dgl napisał:

https://www.grow-shop24.de/advanced-nutrients-big-bud-liquid to jest tez to samo ? w sensie podobne zadanie ?

Nie. W Pk13/14 od plargon P wynosi 13 a K 14 , w podanym przez ciebie  boosterze wyglada to tak, fosfor 1 a potas 3. A jak wiadomo to wlasnie fosfor i potas sa glownymi budulcami potrzebnymi naszym plantom w fazie kwitnienia. Ten booster ktory podales mozna by ewentualnie uzyc jako dodatek do pk 13/14.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dgl advance ma bardzo stabilne pH i generalnie nie trzeba się dotykać (choć ja i tak regularnie sprawdzam). Kłopot jest taki, że są drogie i trochę rozcieńczone. Ten big bud trzeba podawać dosyć dlugo i w sporych ilościach, do tego overdrive. B52 powinien być w zestawie z bazą-poprawia wchłanianie innych składników odżywczych. VooDoo juice to root booster i ja bym wolał dać coś innego jak plant magic albo house and garden-bardzo dobre produkty i sporo taniej wychodzą, a praktycznie nie wpływają na pH.

Ostatnio ktoś tu pisał, że hesi tez ma jakieś produkty działające podobnie jak pH perfect.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN@doominik House & Garden Roots Excelurator 100ml  
Advanced Nährstoffe PH perfekt Grow, Micro, Bloom, 3-teilige Boden Nährstoff 
climax  Canna PK 13/14 czy taki zestaw by mi wystaczyl od a do z ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dgl chodzi o to, że te nawozy od advance są tak drogie, że możesz kupić inny zestaw i porządny miernik pH w tej samej cenie. Jak uprawiasz w ziemi, to na pierwsze kilka tygodni nic (może poza root boosterem) nie jest ci potrzebne, no chyba, że będziesz robił długi veg i chcesz wyhodować dużego krzaka. Potem dajesz coś na bloom i od połowy pk booster, na koniec flash. Ja mam więcej produktów, bo nie mam u siebie ziemi. 

Jak chcesz najłatwiej i możesz wydać parę euro, to po prostu dobieraj produkty z listy advance i na pewno nie popsujesz. 

Edytowane przez doominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam PK 13/14 właśnie i wogóle nie używałem, bo noe wiedziałem kiedy, bo one opóźnione. Ogólnie mało topów mam nie są wielkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z roślin która jest najwyższa i ma najwięcej liści nie daje kwiatów. Czy to nie jest automat? Za niecałe 2 tyg ścinam, a ją będę musiał wywalić, bo suszyć będę w growboxie.?

20200407_104739.jpg

20200407_104744.jpg

20200407_104752.jpg

20200407_104803.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 02/04/2020 o 17:29, Legalize@LLBanditos napisał:

Nie wrzucaj daj karton po butach zrób dziurki a tamta daj gdzieś na dwór jeśli masz gdzie szkoda roślinki ja bym ją gdzieś przeniósł na twoim miejscu 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...